Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Operator Polsat News pobity w Puszczy Białowieskiej (akt.)Drukuj

Polsat News (HD)Ekipa Polsat News została zaatakowana w Puszczy Białowieskiej podczas realizacji materiału - informuje stacja. Operatora kamery próbowano potrącić samochodem. Kiedy schronił się wśród drzew został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, z których jeden uderzył go w głowę i powalił na ziemię, a drugi ukradł kamerę.

Po kilkunastu minutach samochód ze sprawcami napadu wrócił w okolice miejsca zdarzenia i wyrzucili kamerę w krzaki. Sprzęt został zniszczony, a karty pamięci i baterie skradzione.

Na miejsce została wezwana policja i pogotowie.

Aktualizacja: Policja zatrzymała dwie osoby w wieku 22 i 47 lat, które najprawdopodobniej są odpowiedzialne za atak na operatora Polsat News. Policja podaje, że według wstępnych informacji, mężczyźni byli pracownikami jednej z firm biorących udział w wyrębie lasu w tamtym regionie.


polsatnews.pl
#1 | Khazik dnia 30.07.17 05:28
Szczucie przeciwko mediom, zapowiedź decentralizacji mediów takich jak polsat powoli przynosi swoje żniwo. To początek agresji. Myślę, że media powinny jeszcze bardziej wskazywać to co naprawdę dzieje się w Polsce i nie bać się wykonywać rzetelnie swojej pracy.
#2 | Jarek dnia 31.07.17 13:23
Przerażająca wiadomość. Mam nadzieję, ze nie zniechęci to Polsatu do pokazywania tego, co się w kraju dzieje, bo akurat oni są w tej robocie najbardziej obiektywni.
#3 | Mirek dnia 02.08.17 11:48
Trochę aferę się z tego za dużą robi, ale faktycznie pobicie było. No niestety robi się w Polce gorąco i dziennikarze będą narażeni na coraz większe ryzyko. A jak "dobra zmiana" wprowadzi swoje działania to będzie się dopiero działo.
Życzymy powrotu do zdrowia i dalej obiektywizmu dla CP.
#4 | Monika dnia 16.08.17 22:18
No i co pobili a puszczę dalej wycinają. Dziennikarze mają naprawdę ciężką robotę - kto by się spodziewał, że przy kręceniu wycinki lasu można zostać pobitym.
Czekamy na kolejne relacje - mam nadzieję tego samego dziennikarza.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający