Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Niemal 2,5 mln widzów XXIII Festiwalu Kabaretu w Koszalinie na antenie PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Niedzielny Festiwal Kabaretu w Koszalinie przyciągnął przed telewizory prawie 2,5 miliona widzów. Najchętniej oglądaną była druga część programu, która zgromadziła ponad 2,8 miliona wiernych fanów skeczów topowych artystów kabaretowych w Polsce.

Podczas jej emisji udziały w rynku Telewizji Polsat wyniosły odpowiednio: 24,2% wśród wszystkich badanych i 27,3% w grupie komercyjnej. Polsat był liderem w trakcie nadawania programu w obu grupach audytoryjnych i znokautował konkurencję.

Wszystkie trzy części XXIII Festiwalu Kabaretu w Koszalinie zanotowały średnio 22,3% SHR w grupie 4+ oraz 23,1% SHR w grupie 16-49. Dla porównania: druga w kolejności stacja TVN uzyskała w tym czasie udziały w rynku na poziomie 7,7% wśród wszystkich oglądających oraz 9,6% w grupie komercyjnej.

Festiwal Kabaretu w Koszalinie ma ponad dwudziestoletnią tradycję i powstał z inicjatywy Leszka Malinowskiego, lidera grupy Koń Polski. Co roku biorą w nim udział satyrycy i kabareciarze, których skecze potrafią rozbawić publiczność do łez. Tego lata artyści zaprosili widzów do Bananowej Republiki, w której władzę sprawowali członkowie kabaretu Koń Polski, Ani Mru Mru i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Doskonałymi żartami bawili również: Kabaret Młodych Panów, Kabarety Rak, Jurki, Nowaki. W roli prezenterów Bananowej Telewizji wystąpili Ewa Błachnio i Piotr Gumulec z kabaretu Chyba.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Mulen dnia 02.08.17 22:14
2,5 mln świadczy o znakomitej oglądalności i zapotrzebowaniu na takie imprezy. Myślę, że polsat z tego skorzysta, a misyjna, patriotyczna niech zostanie z Pietrzakiem.
#2 | Bartek dnia 03.08.17 14:27
A pewnie, że to się chce oglądać. Polsat bardzo zyskuje na tym dziwactwie, które się teraz dzieje w tvp. Właśnie te kabarety - zawsze ich sporo było w Polsacie, ale teraz to już praktycznie Polsat pod tym względem nie ma konkurencji.
#3 | Arti dnia 04.08.17 11:00
Brawo dla Koszalina. Jak zwykle impreza świetna. Oby Polsat nadal pozostał z nimi i nie dopuścił misyjnej TVP do tej imprezy bo zobaczymy Pietrzaka.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający