Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Nowy serial "W rytmie serca" jesienią w Polsacie (wideo)Drukuj

W rytmie sercaRomans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału w tle – to wszystko zobaczymy w nowym serialu obyczajowym "W rytmie serca" w gwiazdorskiej obsadzie. Serial zagości na antenie Polsatu już we wrześniu.

Serial opowiada o losach zdolnego chirurga dr Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu, planuje zmienić swoje życie i chce dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, malowniczy Kazimierz Dolny. Pojawienie się przystojnego lekarza sprawi, że od dawna skrywane sekrety wyjdą na jaw, a serce dwóch kobiet zabije mocniej. W roli pielęgniarki Marii Biernackiej zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, a w roli aspirant Weroniki Nowackiej wystąpi Maria Dębska.Obecność Adama Żmudy w Kazimierzu uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, których przystojny lekarz nie jest w stanie zatrzymać. A może po prostu nie chce tego robić?

W rolach głównych wystąpią: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska, utalentowana aktorka młodego pokolenia. Towarzyszyć im będą: Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek.
#1 | Marek dnia 03.08.17 14:20
Jak to miło, że znowu zobaczymy w Polsacie pana Piotra Fronczewskiego! Do tej pory mogę oglądać Rodzinę zastępczą, mimo że już ją setki razy widziałem. Bardzo słabo wykorzystany, a przecież genialny aktor. Jeszcze raz ukłony dla Polsatu!
#2 | Golin dnia 04.08.17 10:56
Piotr Fronczewski i Kurdej-Szatan to może być niezła mieszanka. serial zapowiada się ciekawie, a Polsat ma nosa do seriali.
#3 | Zibson dnia 05.08.17 22:26
Super! Obsada pierwsza klasa Z przymrużeniem oka Kilku aktorów których bardzo lubię w tym Piotr Fronczewski Uśmiech Będzie co oglądać na jesień!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający