Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Wyspa przetrwania" we wrześniowe piątki w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Nowe przygodowe reality show "Wyspa przetrwania" będzie nadawane w piątki o godzinie 20:00, począwszy od 8 września. Przypomnijmy, że gospodarzem programu jest Damian Michałowski, dziennikarz Radia ZET.

Uczestnicy "Wyspy przetrwania" przez trzydzieści dni będą musieli zmagać się z ekstremalnymi konkurencjami, rozgrywanymi na jednej z malowniczych wysp Fidżi. Nie dostaną pożywienia ani potrzebnych narzędzi, będą skazani sami na siebie i swój zmysł przetrwania. Śmiałkowie powalczą o nagrodę pieniężną w wysokości 150 tysięcy złotych oraz tytuł "jedynego ocalałego". Zanim dotrą do finału, w kolejnych odcinkach, podczas Rady Plemienia, grupa będzie eliminować jednego współplemieńca. Ostatni finałowy odcinek programu "Wyspa przetrwania" odbędzie się w Polsce i wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy, również ci, którzy nie dotarli do decydującego starcia.

Lista uczestników: Paweł Bodzianny (rolnik), Katarzyna Cebula (instruktor kitesurfingu), Ewa Chojnowska (była Miss Polonia), Bartosz Czapiewski (pracownik branży IT), Justyna Gokiert-Skrentna (księgowa), Karolina Grychnik (architekt), Maciej Klotz (przedstawiciel handlowy), Piotr Krystkiewicz (strażak), Maciej "Maczo" Kuśmierz (wokalista disco-polo), Julia Maciuszek (uczennica liceum), Grzegorz Morawski (mechanik), Ewa Orzechowska (zawodniczka bikini-fitness), Paweł Poręba (trener personalny), Anna Rybak (kosmetyczka), Anna Urbańska (dietetyk) i Daniel Wiśniowski (dyrektor regionalny w banku).

Producentem programu jest firma Jake Vision.
#1 | Juras dnia 14.08.17 22:49
Z dużym rozmachem Polsat ten program przygotował więc spodziewam się, że będzie bardzo fajnie. Inna rzecz, że już sam zwiastun bardzo dużo obiecuje.
#2 | Nikola dnia 15.08.17 10:28
Pomysł mega, budżet spory - to musi się udać Uśmiech Szykuje się nam naprawdę genialny program Uśmiech
#3 | Marcin dnia 16.08.17 14:09
No spot reklamowy jest całkiem fajny - zawsze chciałem w takim programie wziąć udział, ale zawsze się czegoś obawiałem - teraz będę znowu siedział przed telewizorem i tylko zazdrościł.
Ale program na pewno warty obejrzenia.
#4 | Witek dnia 16.08.17 21:57
Też czekam niecierpliwie na ten program. Mam nadzieję, że przebije wyspę Robinsona. Trochę czas emisji dla mnie niefajny, ale na szczęście mam CP - dekoder z możliwością nagrywania, więc mogę ponagrywać i obejrzeć w sobotę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający