Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Wiemy, w jakim paśmie znajdzie się show "#Supermodelka Plus Size" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat ujawniła dzień i godzinę emisji kolejnej swojej jesiennej nowości. Modowe show "#Supermodelka Plus Size" będzie nadawane w każdą środę o 20:35. Premierowy odcinek już 6 września.


O tytuł Supermodelki Plus Size powalczą kobiety w wieku 18 - 28 lat, noszące rozmiar minimum 42 i mające co najmniej 170 cm wzrostu.


W drodze na sam szczyt uczestniczkom programu będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Zgodnie z wymogami formatu będą to eksperci związani z modą i modelingiem. W pierwszej polskiej edycji programu "#Supermodelka Plus Size" za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak. Ekspertkami będą: blogerka modowa Macademian Girl, wizażystka Anna Orłowska i stylistka gwiazd Izabela Sakutova.

Show "#Supermodelka Plus Size" oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.
#1 | .Marta dnia 14.08.17 22:47
Jestem pełna optymizmu przed tym programem. Wreszcie będzie pokazywane prawdziwe piękno i prawdziwa kobiecość. Brawo dla Polsatu za odwagę, że chce pokazać coś wbrew powszechnie utartym standardom.
#2 | Facet dnia 18.08.17 13:18
Faktycznie pokazują tylko chudziny, które w większości przypadków wyglądają masakrycznie - co to za kobieta, na której leży sama skóra.
Fajnie, że Polsat wymyślił ten program - czekam na niego niecierpliwie, więcej ciała będzie można zobaczyć Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający