Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Spot wizerunkowy Polsatu na jesień 2017 (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Jesień w Polsacie coraz bliżej. Znamy już spot, który będzie promował nadchodzącą ramówkę stacji. W klipie wizerunkowym wystąpiły zarówno gwiazdy nowości programowych, jak i sprawdzonych formatów.

Telewizja Polsat w spocie promuje: przygodowe show "Wyspa przetrwania", misyjny program "Nasz nowy dom", format "The Brain. Genialny umysł", show "Twoja twarz brzmi znajomo", serialową nowość "W rytmie serca", modowy program "Supermodelka Plus Size" oraz serial "Przyjaciółki".

#1 | Marek dnia 14.08.17 22:45
Oj, będzie się działo na jesieni. Fajne smaczki będą w Polsacie, a nawet bardzo fajne. Kilku programów jak tego z Fidżi czy tej modelki plus rozmiar to jestem bardzo ciekaw.
#2 | Miluoo dnia 15.08.17 10:17
Spot jak zawsze przyjemny i pozytywny Uśmiech Najlepiej z jesiennej ramówki zapowiada się Wyspa przetrwania Uśmiech Hit gwarantowany!
#3 | Marek dnia 16.08.17 14:18
Dla mnie w sumie to wszystkie te programy są fajne i filmy też. Każdy program wnosi coś fajnego - choć faktycznie "Wyspa przetrwania" mnie najbardziej interesuje. Też ciekawi mnie "Supermodelka Plus Size" - te wszystkie piękne, chude dziewczyny dookoła, wreszcie ustąpią tym bardziej puszystym, a jak to się mówi "kochanego ciałka nigdy za wiele"
#4 | Bolek dnia 16.08.17 21:52
Dynamiczny, śmieszny, z fajnymi efektami - niczego sobie. Mi się podoba, mam nadzieję, że "Wyspa przetrwania" mnie nie zawiedzie Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający