Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat ze sprzedażą zezwoleń na publiczne odtwarzanie ME w siatkówceDrukuj

Polsat Sport (HD)Telewizja Polsat rozpoczęła sprzedaż licencji na publiczne odtwarzanie meczów Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn - Lotto Eurovolley Poland 2017. Z oferty mogą skorzystać m.in. hotele, restauracje, pensjonaty, puby, kina sieciowe i niesieciowe, biura, sklepy czy centra handlowe.

Propozycja Telewizji Polsat zawiera udzielenie zezwolenia na publiczne odtwarzanie Lotto Eurovolley Poland 2017 wraz z możliwością odbioru sygnału poprzez użyczenie lub zakup dekodera/modułu CAM, a także odbiór sygnału z wykorzystaniem posiadanego już dekodera HD lub CAM z oferty Cyfrowego Polsatu.

Oferta dotycząca zakupu zezwoleń na publiczne odtwarzanie imprezy skierowana jest do: podmiotów świadczących usługi hotelarsko-gastronomiczne, tj. punktów gastronomicznych, restauracji, pubów, klubów, lobby/restauracji hotelowych, miejsc, w których będą świadczone usługi hotelarskie, kin niesieciowych, w tym kin plenerowych, kin sieciowych, apartamentów, biur, sklepów i innych podmiotów organizujących tzw. Strefy, centrów handlowych.

Klienci zainteresowani publicznym odtwarzaniem Mistrzostw Europy w siatkówce mogą składać zamówienia za pośrednictwem strony: www.licencje.polsat.pl. Koszt zezwolenia uzależniony jest od miejsca publicznego odtwarzania oraz uzupełnionych danych wskazanych w formularzu na w/w stronie internetowej.

Zakup zezwolenia na publiczne odtwarzanie meczów rozgrywanych w ramach Lotto Eurovolley Poland 2017 możliwy jest do dnia rozpoczęcia turnieju (24 sierpnia), maksymalnie do godz. 14:30.

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn to kolejna wielka impreza sportowa w Polsce. Mecz otwarcia, jak podczas pamiętnych Mistrzostw Świata w 2014 roku, Polacy zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie z Serbią. W pierwszej fazie grupowej rywalami Polski będą również reprezentacje Finlandii i Estonii. W halach pięciu polskich miast będzie można podziwiać grę 16 najlepszych drużyn Europy w tym m.in. Mistrzów Europy sprzed dwóch lat Francuzów, Słoweńców, Rosjan, Włochów i Bułgarów. Turniej zostanie rozegrany w dniach 24 sierpnia - 3 września. Transmisja na antenach Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający