Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kanały Eleven Sports HD w otwartym oknie Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatPrzez ponad tydzień, od 18 do 28 sierpnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie pakietu Eleven Sports HD, otrzymają do niego bezpłatny dostęp w ramach otwartego okna.


Kanały będzie można oglądać zarówno na dekoderze, jak i mobilnie – na laptopach, tabletach i smartfonach – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (abonenci z aktywną opcją ON THE GO).

Sportowe kanały telewizyjne Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra, dostępne odpowiednio na pozycjach 225, 226 i 227, przez 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem, oferują kibicom transmisje ze światowej klasy wydarzeń sportowych.

Na co dzień kanały Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można znaleźć w ofercie Premium Max. Abonenci posiadający inne pakiety operatora mogą natomiast dokupić pakiet Eleven Sports HD już za 15 zł/mies.
#1 | bandzioch dnia 18.08.17 09:48
jedni muszą płacić drudzy obejrzą sobie za darmo. taka jest wartość tych kanałów które ponoć są określane mianem premium.
#2 | do piotrusia dnia 18.08.17 09:50
wykup sobie to będziesz miał przez cały rok.
#3 | piotr jaskulski dnia 18.08.17 11:04
pierdu pierdu to nie są kanały premium tylko to jest zwyczajne oszukiwanie i naciąganie ludzi na kasę byle płacić cyfrowemu polsatowi i byle się nachapać kasy.. takie kanały powinny być i to za darmo przez całe 365 dni w roku!!!!!!
#4 | krzysztof dnia 18.08.17 15:56
to nie żadne pierdu pierdu a zwyczajna prosta sprawa. pakiety różnią się cenami i ofertą. płacąc setke miesięcznie albo wykupując eleveny za 15 zł oglądasz sobie full opcję sportową.reszta plebsiarzy mających pakiet mini czy zwyczajny familijny powinna kwiczeć i robić pod siebie a nie robi im się otwarte okna by mogli oglądać sobie za darmo.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający