Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Promocja "Plecak za doładowanie" w PlusieDrukuj

PlusWystartowała najnowsza promocja Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. By z niej skorzystać i otrzymać kod promocyjny uprawniający do odbioru plecaka Semi Line wystarczy tylko wysyłać na numer 80019 bezpłatnego SMS-a o treści PLECAK, a następnie za pośrednictwem kanału internetowego doładować swoje konto za minimum 50 zł.

"Plecak za doładowanie" to nowa promocja dla klientów wszystkich rodzajów usług na kartę oraz mix w sieci Plus, a jej mechanizm jest bardzo prosty:
* pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PLECAK na numer 80019,
* następnie trzeba doładować online swoje konto za minimum 50 zł,
* w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny.

Aby odebrać nagrodę należy wejść na stronę www.plecakzadoladowanie.pl i wybrać plecak, a po przekierowaniu do sklepu Internetowego Semi Line, dokonać jego zakupu poprzez podanie kodu promocyjny (koszty przesyłki nie podlegają promocji).

Zasilenie konta za minimum 50 zł należy dokonać na www.doladuj.plus.pl www.doladujplushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.doladowania.payu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Promocja trwa do 31 października lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego plecaka. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 października 2017 r.
#1 | Fernando dnia 22.08.17 16:56
Bardzo fajny patent.. Plus zwykle dawał inne bonusy. Albo na doładowanie, albo pizzę czy bilety do kina, ale ten plecaczek to może być niezły rarytas.
#2 | Primo dnia 22.08.17 19:35
Kolejny gadżet wpadł od Plusa Uśmiech Sporo tych promocji u nich Uśmiech Najbardziej lubię te z bonusem do doładowania.
#3 | Drako dnia 27.08.17 11:40
Zbliża się rok szkolny więc taki gratis jak najbardziej na miejscu. To powrót fajnych promocji w Plusie związanym z prezentami.
#4 | Arek dnia 28.08.17 15:24
Fakt, moment z plecakiem dobry, bo to nie jest jakaś tam byle jaka szmatka, tylko fajny, solidny plecak. Poza tym jest gratis, bo doładowanie przecież nie przepadnie, tylko będzie je można w plusie przegadać czy przeesemesować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający