Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowa oferta CP dla fanów sportu i kina. W cenie kanały Cinemax i Eleven SportsDrukuj

Cyfrowy PolsatW Cyfrowym Polsacie ruszyła nowa promocja dla wszystkich, którzy cenią najlepszy sport oraz dobre kino, a przy tym chcą płacić niewiele. Do oferty z pakietem Rodzinnym HD oraz dwoma kanałami filmowymi: Cinemax HD i Cinemax 2 HD dołączyły kanały z pakietu Eleven Sports HD. Teraz to prawie 90 kanałów aż do końca roku bez opłat.

Od teraz klienci Cyfrowego Polsatu mogą cieszyć się sportem na światowym poziomie i dobrym kinem za 29,99 zł/mies., otrzymując:
* Dostęp do prawie 90 różnorodnych kanałów do końca roku bez opłat, w tym m.in.:
- stacji Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra, które przez 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem oferują kibicom transmisje ze światowej klasy wydarzeń sportowych takich jak: hiszpańska LaLiga Santander, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A TIM, francuska Lique 1, The Emirates FA Cup, futbol amerykański NFL i wiele innych;
- kanałów sportowych Telewizji Polsat: Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD, na których widzowie mogą oglądać polskie i światowe wydarzenia sportowe, tj. Mistrzostwa Europy w siatkówce czy eliminacje do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, a także gale boksu zawodowego czy turnieje w tenisie ziemnym (ATP);
- kanałów Cinemax HD i Cinemax 2 HD, na których oglądać można zarówno znane amerykańskie produkcje, tj. "13 godzin: tajna misja w Benghazi" czy "Creed: narodziny legendy", jak i tytuły dla miłośników kina niezależnego i festiwalowego, np. "Operacja Anthropoid", "Macierzyństwo", "Hej" i wiele innych.;
* Dodatkowo aż 28 innych interesujących kanałów, m.in. AXN HD, FOX HD, Discovery Channel czy Eurosport 1, do końca roku w prezencie.
* Dekoder PVR z możliwością nagrywania już od 1 zł.
* Możliwość skorzystania z opcji ON THE GO – ponad 50 kanałów i tysięcy programów na życzenie na urządzeniach mobilnych za jedyne 5 zł/mies.


Nowością w Cyfrowym Polsacie jest także zmiana dostępności usługi Multiroom HD, z której można skorzystać już przy wyborze abonamentu za 19,99 zł. Multiroom umożliwia korzystanie z tego samego pakietu nawet na 3 dodatkowych telewizorach, dzięki czemu każdy w rodzinie może oglądać to, na co ma ochotę. Dodatkowy dekoder w ramach tej usługi to koszt do 10 zł/mies.

Bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest także tzw. DwuPak łączący telewizję Cyfrowego Polsatu i abonament telefoniczny w sieci Plus. Nową ofertę telewizyjną z kanałami Cinemax i Eleven Sports oraz usługę telefonu w Plusie z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 5 GB Internetu LTE Plus można mieć za 49,99 zł/mies. W ramach specjalnej promocji również DwuPak dostępny jest do końca roku bez żadnych opłat.

Osoby, którym zależy tylko na kanałach filmowych nadal mogą skorzystać z oferty z abonamentem 19,99 zł/mies., w skład której wchodzi pakiet Rodzinny HD i kanały Cinemax. Propozycja ta jest również dostępna z abonamentem telefonicznym w sieci Plus w DwuPaku za 39,99 zł/mies.
#7 | Mirek dnia 22.08.17 16:53
Ten Dwupak fajnie wygląda, bardzo dobry patent na abonament telefoniczny z w Plusie. Koszt praktycznie minimalny.
#8 | Bartosz dnia 28.08.17 13:50
Kurcze, niby taki minimal pakiet, ale na wyjątkowo bogato. Minimal Premium, bym to nazwał, a nie Rodzinny HD. Dobrze to CP ogarnął.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający