Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Festiwal Weselnych Przebojów" zdeklasował konkurencję w piątkowy wieczórDrukuj

Polsat (HD)Transmitowany na antenie Telewizji Polsat, w piątek od godziny 20:05 "Festiwal Weselnych Przebojów" obejrzało prawie 2,8 miliona widzów. To dwukrotnie więcej od widowni emitowanego w TVN "Top Of The Top Sopot Festival 2017"


Koncert w Mrągowie uzyskał 24,3% udziałów w rynku w grupie wszystkich badanych oraz 19,9% w grupie wiekowej 16-49. Polsat był absolutnym liderem w obu grupach audytoryjnych w trakcie emisji.

W piątkowy wieczór nad jeziorem Czos mogliśmy usłyszeć zespoły i artystów, których przeboje królują na polskich weselach m.in.: Dwa Plus Jeden, grupę Bolter, Krzysztofa Krawczyka, Wojciecha Gąssowskiego, Michała Wiśniewskiego i Krystynę Giżowską. Profesjonalni wodzireje doskonale wiedzą, że gwarantem dobrej zabawy są hity muzyki tanecznej, dlatego w Mrągowie usłyszeliśmy utwory topowych zespołów tego gatunku: Weekend, Masters, Top One, Classic, Milano, Exaited. Złotą płytę oraz statuetkę od portalu wedding.pl za zwycięstwo w plebiscycie na najczęściej wybieraną piosenkę na pierwszy taniec otrzymała Paulla za przebój "Od dziś".

Koncert "Festiwal Weselnych Przebojów" poprowadzili Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak, Agnieszka Hyży i Bartek Orzeł.
#1 | Ramzes dnia 23.08.17 15:27
Dobra zabawa, to i dobra oglądalność. To się po prostu przekłada jedno na drugie. I jakoś tak się składa, że to Polsat ma największą oglądalność.
#2 | piotrek dnia 28.08.17 13:47
mimo że nie gustuję w takiej muzyce to z ciekawością relację oglądnąłem i się dobrze bawiłem. nie wiem do tej pory jak to się polsatowi udało sprawić...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający