Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Wrześniewska-Sieger, Kurek i Durczok z nowymi programami w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Polsat News od września wprowadza o godzinie 21:00 wieczorne pasmo publicystyczne, w którym widzowie zobaczą aż trzy nowe produkcje: w poniedziałek - "Tło" z Bartoszem Kurkiem, we wtorek - "Pod Pressją" z Joanną Wrześniewską-Sieger, a w czwartek "Durczokrację" Kamila Durczoka.


W paśmie zobaczymy także po wakacyjnej przerwie – w środy "#DorotaGawrylukZaprasza", a w piątki "Prezydenci i premierzy" Jarosława Gugały.

Od września w Polsat News widzowie zobaczą również weekendowe programy "Skandaliści" Agnieszki Gozdyry w soboty o 20:00 oraz "Państwo w Państwie" w niedziele o 19:30.

Rzetelni, obiektywni i bezstronni prowadzący, goście z pierwszych stron gazet oraz najświeższe komentarze. Dokładnie o godzinie 21:00, od poniedziałku do piątku, najlepsza publicystyka już od września w Polsat News.

"Tło" to propozycja na poniedziałkowy wieczór. Gośćmi programu będą m.in. politycy, sportowcy, artyści, a treścią każdej z rozmów – ich doświadczenie zawodowe oraz sprawy istotne społecznie, omawiane jednak z pewnym dystansem do aktualnych wydarzeń. Widzowie będą mogli przekonać się, które momenty w życiorysie zaproszonych bohaterów były dla nich kluczowe. Gospodarzem programu jest Bartosz Kurek, jeden z prowadzących główne wydanie "Wydarzeń". Emisja "Tła" w poniedziałki o 21:00.

We wtorek o 21:00 najważniejsze wydarzenia ostatnich dni, w studiu Polsat News, przedyskutują, skomentują i ocenią dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Tak w skrócie będzie wyglądał nowy program "Pod Pressją", kolejna propozycja pasma publicystycznego. Gospodynią jest Joanna Wrześniewska-Sieger, prowadząca główne wydanie "Wydarzeń".

W środy o godzinie 21:00 na antenę Polsat News po wakacyjnej przerwie powraca "#DorotaGawrylukZaprasza", autorski program Doroty Gawryluk, jednej z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w Polsce.

"Durczokracja" to czwartkowy program Kamila Durczoka. Opinie zaproszonych do studia polityków i ekspertów na temat bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych poznamy o godzinie 21:00.

Natomiast o tej samej porze w piątki, komentarzy udzielą "Prezydenci i Premierzy". Program, który powraca do jesiennej ramówki Polsat News, prowadzi niezmiennie Jarosław Gugała.
"Stała pora nowego pasma publicystycznego jest wyjściem naprzeciw widzom i gwarantuje im, że codziennie, od poniedziałku do piątku, właśnie o 21:00 otrzymają komentarze ekspertów, liderów opinii, polityków i publicystów do bieżących wydarzeń. Nad bezstronnością czuwać będą zaś gospodarze programów, którymi są najlepsi dziennikarze Wydarzeń i Polsat News – Dorota Gawryluk, Joanna Wrześniewska-Sieger, Jarosław Gugała, Kamil Durczok i Bartosz Kurek. To wszystko już we wrześniu" - mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
Od września na antenie Polsatu News w weekendowe wieczory widzowie zobaczą również dwie dobrze znane produkcje – odważnych i niezwykle popularnych "Skandalistów" z Agnieszką Gozdyrą w soboty o godzinie 20:00 oraz cenione przez widzów i wielokrotnie nagradzane "Państwo w Państwie" w niedziele o 19:30, które prowadzi Przemysław Talkowski.
#1 | Sadlok dnia 22.08.17 17:37
Programy publicystyczne w polsacie news należą do moich ulubionych i cieszy mnie, że od września będzie ich dużo. Dziennikarze polsatu są obiektywni i nie ulegają naciskom.
#2 | Maks dnia 23.08.17 15:25
Też właśnie za publicystykę na dobrym poziomie, z wnikliwymi pytaniami i dogłębnymi wnioskami, a także ciekawymi opiniami cenię Polsat News.
#3 | Artur dnia 28.08.17 13:45
Dobra publicystyka musi być niezależna. I chwała Polsatowi, że zapewnia swoim publicystom taką wolność.
#4 | Viking dnia 04.09.17 11:22
Fajnie, że Polsat News się rozwija.
A ramówkę informacyjnego kanału Polsatu można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający