Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Chylewska, Mielewski, Iwańczyk - ekipa Polsatu na ME siatkarzyDrukuj

Polsat Sport (HD)Rozpoczynające się 24 sierpnia w Warszawie Lotto Eurovolley Poland 2017 czyli Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn to kolejna duża impreza organizowana w tym roku w Polsce, którą w całości pokażą anteny Grupy Polsat. Wszystkie mecze naszych reprezentantów skomentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

Pozostałe spotkania skomentują: Przemysław Iwańczyk, Tomasz Wójtowicz, Adam Romański, Damian Dacewicz, Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz

Przed każdym spotkaniem Polsat Sport i anteny sportowe wyemituje ponad godzinne studio, w którym gościć będą siatkarscy eksperci. Pojawią się w nim m.in. Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur i Ryszard Bosek oraz dziennikarze Polsatu Sport Krzysztof Wanio i Paulina Chylewska. W dniu otwarcia turnieju 24 sierpnia rozpocznie się ono już o 17:30. Godzinę później kanał będzie transmitował ceremonię otwarcia mistrzostw. Wystąpią na niej Cugowscy ze specjalnie skomponowanym na turniej utworem "Gra o wszystko". Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Studio na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie poprowadzi Krzysztof Wanio, a podczas kolejnych spotkań w halach polskim zawodnikom towarzyszyć będzie Jerzy Mielewski.

Polsat i Polsat Sport pokażą na żywo wszystkie mecze reprezentacji Polski podczas mistrzostw, w tym mecz otwarcia z Serbią oraz finał. Super Polsat dwa spotkania 28 sierpnia: Słowenia – Bułgaria godzina 17:15 i Hiszpania Rosja godzina 20:15 oraz mecze półfinałowe. Większość spotkań znajdzie się w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News. Łącznie anteny grupy pokażą ponad 100 godzin transmisji z siatkarskich Mistrzostwach Europy. Szczegółowy plan transmisji pod tym linkiem.

Siatkarskie Mistrzostwa Europy mężczyzn zostaną rozegrane w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku/Sopocie. Mecz otwarcia, jak podczas pamiętnych Mistrzostwa Świata w 2014 roku z Serbią, Polacy zagrają na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. W turnieju wystąpi 16 najlepszych drużyn Starego Kontynentu w tym m.in.: Mistrzowie Europy sprzed dwóch lat Francuzi, nieobliczalni Słoweńcy, Rosjanie, Włosi i Bułgarzy. Mistrzostwa rozpoczną się 24 sierpnia, a finałowe starcie w krakowskiej Tauron Areny kibice będą mogli zobaczyć 3 września. W fazie grupowej prócz Serbii, Polacy zagrają również z Finlandią i Estonią. Nasza reprezentacja pod wodzą Ferdinando de Giorgi, po zwycięstwie w XV Memoriale im. Huberta Wagnera, który był ostatnim sprawdzianem, jest wymieniana w gronie faworytów turnieju. Eksperci liczą na sukces jak podczas MŚ z 2014 roku. W dotychczasowych startach w Mistrzostwach Europy nasza męska reprezentacja wywalczyli osiem medali: 1 złoty (zdobyty w 2009 roku w Turcji), 5 srebrnych i 2 brązowe.
#1 | Buran dnia 22.08.17 17:33
I proszę p. Chylewska już znalazła dobre miejsce w ekipie polsatu. Mistrzostwa świata już za dwa dni.
#2 | Jarek dnia 23.08.17 15:21
Nie mistrzostwa świata, tylko mistrzostwa Europy Szeroki uśmiech, ale poza tym to zgoda, fajnie że Polsat znalazł miejsce dla Pani Chylewskiej. Zawsze to dobrze, jak jakiś rzetelny reporter/redaktor robi relację. Teraz Polsat ma większy wybór.
#3 | do abonamentów cp dnia 24.08.17 11:08
widziałem jak borek chwalił się że ma dostęp do sky sports. pytam sie was jak to jest wogóle możliwe że w polsce można odbierać te kanały.znających odpowiedż prosze o komentarz.
#4 | Mirek dnia 28.08.17 13:41
Całkiem zacna ekipa na ME. I świetnie cały turniej jak do tej pory ogarniają. Miło się na to patrzy, bo to profesjonalna robota. I jeszcze raz widać, że Polsat to siatkówę umie zrobić jak nikt inny.
#5 | Timers dnia 28.08.17 19:30
Polsat i siatkówka, a ostatnio piłka nożna to przykład świetnej współpracy, przynoszącej obu stronom dobre wyniki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający