Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Dekodery HD 5500s z nowym oprogramowaniemDrukuj

Cyfrowy Polsat24 sierpnia Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla dekoderów HD 5500s. Aktualizacja została oznaczona numerem 1.112.4.0.

Nowy soft wprowadza m.in. nowy interfejs oraz wygląd menu. Zmiany nastąpiły także w nawigacji oraz w zarządzaniu kanałami i listami ulubionych.

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
#7 | Kasper dnia 25.08.17 12:36
E, dobrze to wygląda, działa jak trzeba. Poza tym, aktualizacje trzeba robić, bez tego nie ma rozwoju, a cp sprzęt i oprogramowanie musi rozwijać. Jak każdy zresztą.
#8 | Zontek dnia 26.08.17 15:31
@Kasper Nowe softy to unifikacja do topowego dekodera Evobox. Dobrze, że Polsat to zrobił i tym samym pokazał, że starsze dekodery też mają spore możliwości.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający