Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

VOD OBCINA CENY JUŻ NA POCZĄTKU 2012!Drukuj

VOD CP
VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu zaprasza na znakomite kino akcji w wykonaniu Jasona Stathama w filmie "Mechanik: Prawo zemsty" oraz pełną humoru animację dla całej rodziny "Prawdziwa historia kota w butach". W dniach: 6 - 12 stycznia br. oba filmy można będzie obejrzeć z 25% zniżką .


"Mechanik: Prawo zemsty"

Arthur Bishop (Jason Statham) jest wysoce wykwalifikowanym "mechanikiem" - specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry (Donald Sutherland), Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry'ego, Steve'a (Ben Foster). Chłopak pragnie zemsty; chce też, aby Arthur nauczył go zawodu. Opanowany, zimny, zabójca i jego impulsywny niedoświadczony uczeń - nie wróży to łatwej i efektywnej współpracy.

"Prawdziwa historia kota w butach"

Pełna humoru uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez zasadzek, które na dzielną parę zastawiają różne typy spod ciemnej gwiazdy.

Na 25% obniżkę filmów "Mechanik: Prawo zemsty" i "Prawdziwa historia kota w butach" w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej zapraszamy od 6 do 12 stycznia 2012 r.


Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na pozycjach VOD50 - VOD65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

źródło-Cyfrowy Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający