Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3,5 miliona widzów oglądało mecz Polska - Serbia w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)3,5 miliona widzów średnio oglądało mecz Polaków z Serbią podczas Lotto Eurovolley Poland 2017 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Pierwsze spotkanie grupowe na wypełnionym PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, nasza siatkarska reprezentacja przegrała 0:3.

Podczas spotkania Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych osiągając udziały 22,4% w grupie 4+ i 26,3% w grupie 16-49. W sumie podczas meczu Polsat i Polsat Sport śledził co czwarty widz oglądający telewizję, co dało 25,4% udziałów wśród wszystkich badanych i 28,5% w grupie komercyjnej.

W kolejnym spotkaniu fazy grupowej Polacy zmierzą się w sobotę, 26 sierpnia w Gdańsku z Finlandią. Początek meczu w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20:30.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Jaromir dnia 25.08.17 12:34
Oglądalność wybitna, ale wynik nie zachwyca. Ale cóż, trzymamy kciuki dalej za naszych. Może i dobrze, że ten słabszy dzień w turnieju przyszedł na inaugurację. No to do następnego meczu w Polsacie!
#2 | Jonash dnia 26.08.17 16:37
To dlatego dzisiejszy mecz Polaków może mieć rekordową oglądalność. Mistrzostwa się rozkręcają, a Polsat był zawsze związany z nasza reprezentacją i to z powodzeniem.
#3 | Partyk dnia 28.08.17 13:34
Odkuli się nasi z Finlandią, dzisiaj pora na Estonię. Trochę na południe, ale nie Bałkany, więc będzie dobrze. Ale fakt faktem, mecz trzeba koniecznie obejrzeć. Skoro Polsat go zresztą pokazuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający