Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat liderem oglądalności dzięki festiwalowi w kieleckiej KadzielniDrukuj

Polsat (HD)Ostatni weekend sierpnia należał do Polsatu, a to za sprawą festiwalu "Magiczne zakończenie wakacji", który stacja transmitowała z kieleckiej Kadzielni. Piątkową Świętokrzyską Galę Kabaretową oglądało średnio 2,3 miliona, zaś niedzielny koncert "Przebój Lata RMF FM i Polsatu" ponad 1,7 miliona widzów.

Polsat podczas dwóch weekendowych wieczorów nie miał sobie równych i był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach audytoryjnych.

W piątek podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej Polsat notował bardzo wysokie udziały 20,5% w grupie 4+ i 22,7% w grupie 16-49. Na scenie zobaczyliśmy m.in. premierowe skecze Paranienormalnych, Łowców .B i Formacji Chatelet. Kielecka publiczność świetnie bawiła również przy Kabarecie Skeczów Męczących, Kabarecie Młodych Panów czy występie Nowaków.

Niedzielny koncert przyciągnął przed telewizory 13,8% wśród wszystkich badanych i 15,3% widzów w grupie komercyjnej. W amfiteatrze Kadzielnia wystąpili m.in. Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Chylińska, Kayah, Ewa Farna, Margaret, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży i Gromee.

Sobotni festiwalowy koncert "Rockowy Sabat" transmitował Super Polsat. Publiczność w amfiteatrze i widzowie przed telewizorami mogli posłuchać przebojów takich zespołów jak: Mr. Zoob, Odział Zamknięty, Wanda i Banda, Blenders, Rezerwat, OMD i Sunrise Avenue. Koncert na antenie kanału oglądało średnio ponad 100 tysięcy widzów, co dało 1 % udziałów w obu grupach audytoryjnych.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Olek dnia 30.08.17 20:50
Ogólnie przecież Polsat cieszy się bardzo dużą oglądalnością, nie tylko ze względu na festiwale, ale też ze względu na stałe elementy programu typu seriale, filmy, sport, programy rozrywkowe itd.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający