Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3,6 mln widzów oglądało mecz Polska - Estonia w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)Ostatni mecz grupowy podczas Lotto Eurovolley Poland 2017 Polska - Estonia na antenach Polsatu i Polsatu Sport śledziło średnio 3,6 miliona widzów. Polska wygrała pewnie 3:0 i w barażu o ćwierćfinał zagra ze Słowenią.

W trakcie meczu Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych ze średnią 3 milionową widownią. Stacja osiągnęła udziały na poziomie 20,9% w grupie 4+ i 22,9% w grupie 16-49. W sumie podczas meczu Polsat i Polsat Sport przyciągnęły 25,2% widzów w grupie wszystkich badanych i 26,3% w grupie komercyjnej.

W barażu o ćwierćfinał Polska zagra 30 sierpnia w Krakowie ze Słowenią, która na Mistrzostwach Europy w 2015 roku wyeliminowała naszą reprezentację w ćwierćfinale, a następnie sięgnęła po wicemistrzostwo Starego Kontynentu. Początek meczu w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20:30.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Michael Bolton dnia 30.08.17 20:52
Oglądalność wzrośnie, jak nasi wejdą na wyższy szczebel rozgrywek i rozpoczną grę o medale. Wtedy w Polsacie będzie jeszcze kilka milionów widzów więcej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający