Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Promocja "Szkolny Bonus" - nawet 30% gratis do doładowania w PlusieDrukuj

PlusJuż jutro, 31 sierpnia, użytkownicy usług na kartę w Plusie i Plushu mogą skorzystać z wyjątkowej promocji "Szkolny Bonus". Każdy, kto za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładuje w tym dniu konto kwotą od 30 zł do 99 zł otrzyma 30% gratis do wartości doładowania.

Zasilenie konta kwotą od 30 zł do 99 zł należy dokonać na:
www.doladuj.plus.pl, www.doladujplushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.doladowania.payu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.mpay.pl lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl (z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store).
#1 | Seba dnia 30.08.17 12:59
Może i 30% to nie 50 jak kiedyś dawał Plus, ale to i tak ładny gest z jego strony zwłaszcza, że ostatnio rozdawał plecaki.
#2 | Jurek dnia 10.09.17 21:16
Dużo i często są te bonusy na doładowanie czy inne prezenty z Plusa. Dzięki takim akcjom karta u tego operatora ma zdecydowanie więcej sensu niż gdzie indziej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający