Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Więcej Wydarzeń" i "Tematy dnia" - nowości w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Już od poniedziałku, 4 września, na antenie Polsat News zobaczymy nowe programy popołudniowe. Wśród prowadzących m.in. Agnieszka Mosór, Magdalena Woroń, Marek Piotr Wójcicki, Klaudiusz Slezak i Piotr Witwicki.

"Więcej Wydarzeń" – nowość o 16:10
Wraz z początkiem września na antenie Polsat News zobaczymy dwa nowe popołudniowe programy informacyjne. O godzinie 16:10, zaraz po "Wydarzeniach 15:50", program "Więcej Wydarzeń" będący kontynuacją flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule. Popołudniowe wydanie "Wydarzeń" oraz "Więcej Wydarzeń" prowadzą Agnieszka Mosór oraz Magdalena Kaliniak.

"Tematy dnia" – nowość o 16:30
Kolejną nową propozycją wśród popołudniowych programów Polsatu News są "Tematy dnia". To autorskie, godzinne podsumowanie, skupione na trzech głównych tematach dnia. Program poprowadzą Klaudiusz Slezak, Marek Piotr Wójcicki i Przemysław Białkowski.

"Światowidz" o 17:30, a "Graffitti" popołudniowe o 18:00.
O nowych porach widzowie zobaczą audycje "Światowidz" i popołudniowe wydanie "Graffiti". Pierwszy, będący przeglądem najciekawszych, intrygujących, a czasem zabawnych wydarzeń na świecie w wykonaniu Magdaleny Woroń oraz Agaty Gierszewskiej, zobaczymy o godzinie 17:30.

"Graffitti", prowadzone przez Piotra Witwickiego, w którym na najważniejsze pytania dnia odpowiadają politycy, publicyści wiodących tytułów prasowych i internetowych, będzie emitowane o godzinie 18:00.

"Newstelegraf" o 15:00
Bez zmian, o godzinie 15:00 na antenie zobaczymy "Newstelegraf". Program będzie miał natomiast rozszerzone wydanie. W audycji prowadzonej Mikołaja Jankowskiego, Ernesta Bodziucha i Marka Piotra Wójcickiego zobaczymy jeszcze więcej relacji reporterów z kraju i ze świata, newsów internetowych przygotowanych przez portal Polsatnews.pl, a także informacji sportowych oraz najświeższą prognozę pogody.
#1 | Viking dnia 18.09.17 12:12
Widać, że Polsat News się rozwija. Nawet niektóre elementy graficzne poprawili.
Ofertę kanału Polsat News można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający