Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Golf Channel Polska za darmo dla abonentów Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatWe wrześniu wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD, będą mogli oglądać Golf Channel Polska bez dodatkowych opłat. Klienci platformy, którzy do tej pory nie mieli możliwości zapoznania się z kanałem Golf Channel Polska, będą mieli okazję, by to nadrobić.

Abonenci platformy będą mieli możliwość śledzenia trzech finałowych turniejów sezonu PGA TOUR w ramach "otwartego okna": Dell Technologies Championship (1 - 4 września), BMW Championship (14 - 17 września) oraz TOUR Championship by Coca-Cola (21 - 24 września). Wisienką na torcie będzie PresidentsCup – prestiżowa, drużynowa rywalizacja reprezentacji Stanów Zjednoczonych z drużyną Reszty Świata. We wrześniowej ramówce Golf Channel Polska znajduje się również transmisja z wielkoszlemowego turnieju kobiecego: The Evian Championship.

Golf Channel Polska w dekoderach Cyfrowego Polsatu znajduje się na kanale 20.
#1 | Ptok dnia 02.09.17 09:52
Od pakietu Darmowego.
#2 | Jon dnia 04.09.17 15:34
Elegancko, bo chętnie się przekonam, co to za sport ten golf. Tak na dobrą sprawę, to jeszcze nie miałem okazji dłużej oglądać takiego meczu, a jak cp da szansę zobaczyć, to może mi się dyscyplina spodoba i kanał wezmę na stałe?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający