Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ponad 6,6 miliona widzów obejrzało mecz Dania - Polska w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)Ponad 6,6 miliona widzów śledziło piątkowy mecz eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018 Dania - Polska na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Nasza reprezentacja przegrała w Kopenhadze 0:4.


W sumie Polsat i Polsat Sport w trakcie meczu oglądał co drugi widz zasiadający przed telewizorem, obie anteny zgromadziły niemal 45% widzów wśród wszystkich badanych i 50% w grupie komercyjnej. Natomiast Polsat był liderem oglądalności wśród wszystkich stacji, w obu grupach audytoryjnych osiągając bardzo wysokie udziały udziały 40% w grupie 4+ i 45% w grupie 16-49. Imponujący był również zasięg minutowy spotkania, który wyniósł aż 11,5 miliona widzów.

Kolejny mecz w ramach eliminacji do Mundialu Rosja 2018, piłkarska reprezentacja Polski rozegra dzisiaj. Na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie podejmie Kazachstan. Początek meczu w Polsacie i Polsacie Sport o godzinie 20:45.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Tomasz dnia 04.09.17 15:29
Kurcze, nie udało się, ale to akurat nazwałbym wypadkiem przy pracy. Ta drużyna jest znacznie więcej lepsza, niż ostatni mecz pokazał. Myślę, że ich ta wpadka po prostu niesamowicie zbuduje i dzisiaj w Polsacie będzie co oglądać.
#2 | Waron dnia 04.09.17 17:28
Polsat stanął na wysokości zadania, lecz nasza reprezentacja nie. Dzisiejsze eliminacje z pewnością też będą miały olbrzymią oglądalność.
#3 | Michał dnia 05.09.17 11:48
Ponad 6 mln zawiedzionych kibiców, ale cóż nawet najlepszym zdarzają się wpadki Uśmiech Dobra transmisja, dobry komentarz - ogólnie pozytywna ocena dla Polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający