Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NICKELODEON HD OD PAŹDZIERNIKA W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Po Debiucie w Wielkiej Brytanii w ubiegłym roku, Nickelodeon HD pojawi się teraz w Polsce. Pierwszym operatorem, który włączy kanał do swojej oferty ma być właśnie Cyfrowy Polsat, gdyż już jakiś czas temu sam Cyfrowy Polsat informował abonentów o tym fakcie. Dzięki temu stacja znajdzie się w zasięgu ok. 25 proc. polskich gospodarstw domowych. Nickelodeon HD to trzeci kanał dla dzieci z portofilio Viacom International Media Networks Polska (obok Nickelodeon i Nick Jr.). W ofercie stacji pojawią się popularne kreskówki, m.in: "Pingwiny z Madagaskaru", "Planeta Sheena", "SpongeBob Kanciastoporty"czy "Fanboy i Chum Chum".

Bardzo się cieszę, że już po raz kolejny to właśnie nasza platforma została partnerem wprowadzającym na polski rynek znany, lubiany i – co najważniejsze – oczekiwany kanał telewizyjny. Tym razem debiutuje u nas prestiżowa marka dla dzieci i młodzieży w wysokiej rozdzielczości, poszerzając nasze portfolio kanałów HD i zdobywając fanów high definition w najmłodszej grupie wiekowej - dodaje Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu, Cyfrowy Polsat S.A.
#1 | Pelka dnia 03.08.11 11:28
Super. Pingwiny z Madagaskaru w HD Uśmiech
#2 | PN dnia 03.08.11 11:33
Wszystko ladnie cacy cacy tylko gdzie go umieszcza i co najwazniejsze z jaka jakoscia bd ten kanalZ przymrużeniem oka
#3 | Pelka dnia 03.08.11 11:38
Ja myśle że na kanale 140, a co do jakości nie mam pojęciaZ przymrużeniem oka
#4 | PN dnia 03.08.11 11:39
@Pelka oby tylko nie na tp CPZ przymrużeniem oka
#5 | Prokop dnia 08.08.11 16:20
I kolejny fajny kanał dla dzieciaków, inne Nickeldeony się sprawdziły i ten z pewnością również powtórzy sukces. Tym bardziej, że programy będą w jakości HD. CP wie co dobre i co będzie się podobać. Plus za kolejny kanał w ramach abonamentu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający