Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Jesienne propozycje Polsatu za darmo w IPLIDrukuj

IPLANa coraz krótsze dni i coraz dłuższe wieczory IPLA przygotowała jesienną ramówkę, w której nie zabraknie nowych sezonów seriali i programów rozrywkowych Telewizji Polsat. Pierwsze premiery będą miały miejsce już dzisiaj.

Wśród nowości znalazły się: przygodowe reality show "Wyspa przetrwania", program "#Supermodelka Plus Size" oraz nowy serial "W rytmie serca". Widzowie znajdą w serwisie również nowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich", "Trudnych spraw", "Dlaczego ja", "Na ratunek 112", "Gliniarzy", "Zdrad" czy znanych ze stacji TV4 "Policjantek i policjantów" i "Sprawiedliwych – Wydział kryminalny", a także nowe sezony programów rozrywkowych: "Kabaret na żywo", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Nasz nowy dom", "The Brain. Genialny umysł". Dzięki materiałom dodatkowym przygotowanym przez redakcję IPLI użytkownicy będą mogli zajrzeć za kulisy swoich ulubionych produkcji. Jak zawsze, wszystkie materiały z ramówki Telewizji Polsat dostępne będą bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach.

Wszystkie materiały z jesiennej ramówki Telewizji Polsat dostępne będą bez dodatkowych opłat.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, największa telewizja internetowa IPLA przygotowała także własne produkcje – ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Będą one dostępne w IPLI jako uzupełnienie i dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów, m.in. "#Supermodelka Plus Size", "Kabaret na żywo", "Wyspa przetrwania", "W rytmie serca", "Przyjaciółki" czy "Pierwsza miłość".

Oprócz nowych sezonów seriali i programów rozrywkowych IPLA oferuje również filmowe nowości. We wrześniu widzowie będą mogli obejrzeć ekranizację bestsellerowego kryminału "Wybawienie", doskonały kryminał "Amok" z Mateuszem Kościukiewiczem, Łukaszem Simlatem i Zofią Wichłacz, przebojową komedię kryminalną "Małżeńskie porachunki" z Marcinem Dorocińskim w zupełnie nowej odsłonie oraz komedię romantyczną "Wszystko albo nic", w której Paweł Deląg oraz Michał Żebrowski zawalczą o serce pięknej kobiety. IPLA oferuje również dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018, rozgrywki Ekstraklasy, piłkarski Puchar Polski oraz tenisowy turniej ATP.
#1 | sorbetmalinowy dnia 06.09.17 23:34
I to mi się podoba! Ulubione serialiki na tableciku we własnym łóżeczku. Za kulisy też chętnie sobie zaglądne. Nowości też fajnie się zapowiadają. Czego chcieć więcej?
#2 | Miś dnia 07.09.17 11:29
Najważniejsze, że za darmo Uśmiech To jest podstawa teraz - jak wszyscy wszędzie od nas pieniądze "wyciągają" to bardzo dobrze, że Polsat daje coś za Free. Czekamy na więcej.
#3 | Kleah dnia 08.09.17 16:13
Ipla od czasu współpracy z polsatem świetnie się rozwinęła i na dobre zagościła nie tylko w dekoderach, ale i telewizorach o aplikacjach mobilnych nie wspomnę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający