Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ponad 7 mln widzów meczu Polska - Kazachstan na antenach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Ponad 7 milionów widzów oglądało wczorajsze zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Kazachstanem w ramach eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Nasza reprezentacja po bramkach Arkadiusza Milka, Kamila Glika i Roberta Lewandowskiego wygrała 3:0.

W trakcie meczu Polsat i Polsat Sport zgromadziły ponad 45% udziałów wśród wszystkich badanych i ponad 50% w grupie komercyjnej. Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych przyciągając ponad 6,2 miliona widzów, co przełożyło się na bardzo wysokie udziały: 40% w grupie 4+ i 47% w grupie 16-49. Spotkanie w Polsacie Sport przyciągnęło niemal 800 tysięcy widzów, a minutowy zasięg meczu na obu antenach wyniósł aż 10 milionów widzów.

Po ośmiu meczach Polska jest liderem grupy "E" z trzema punktami przewagi nad Czarnogórą i Danią. Ostatnie dwa mecze eliminacji do Mundialu Rosja 2018, piłkarska reprezentacja Polski rozegra 5 października na wyjeździe z Armenią i 8 października w Warszawie z Czarnogórą.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Bobby dnia 10.09.17 20:00
Potwierdzenie, że to jednak piłka nożna robi największą oglądalność. Dla Polsatu na pewno dobrze, że nasi jeszcze nie awansowali, bo ostatnie mecze, te o największą stawkę, znowu przyciągną rekordowe ilości widzów.
#2 | Julek dnia 21.09.17 12:59
Jakoś dobrze mi się w Polsacie reprezentację ogląda. Dobrze, że mają coraz więcej dobrej piłki w ramówce (nie tylko sam Polsat, ale ogólnie Polsat Sport).

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający