Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat poszerza współpracę z Onetem i udostępnia swoje produkcje w VoD.plDrukuj

Polsat (HD)Grupa Polsat oraz Grupa Onet-RAS Polska nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji poprzez player IPLI popularnych seriali i programów Telewizji Polsat w serwisie VoD.pl należącym do Grupy Onet RAS Polska.

W wyniku nawiązanej współpracy użytkownicy platformy VoD.pl otrzymają poprzez player IPLI bezpłatny dostęp do nowości Polsatu, nowych sezonów najpopularniejszych seriali, show i paradokumentów z nowej ramówki stacji, a także archiwalnych odcinków poprzednich serii wybranych programów. Nowości z ramówki jesiennej będą pojawiać się na platformie VoD.pl po emisji w Telewizji Polsat oraz w serwisie IPLA. Programy Polsatu są udostępniane poprzez osadzenie playera IPLA w serwisie VoD.pl i są dostępne poprzez stronę WWW. Aby ułatwić użytkownikom dostęp do treści, zostały one zgromadzone w specjalnej sekcji "IPLA".
"Współpracujemy z Grupą Onet już od dłuższego czasu i uznaliśmy, że to najlepszy moment na rozszerzenie zakresu tej współpracy. Dzięki temu użytkownicy serwisu VoD.pl otrzymali dostęp do popularnych polskich programów i seriali z bibliotek IPLI i Telewizji Polsat, a my zwiększymy naszą obecność w Internecie i wyniki oglądalności naszych treści. Stałym i znanym użytkownikom miejscem, gdzie znajdą ulubione serie Polsatu, jest naturalnie IPLA i to się oczywiście nie zmienia" - mówi Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. i Telewizji Polsat Sp. z o.o.
Pierwsze propozycje Polsatu można oglądać w VoD.pl już od wczoraj, a wśród tytułów dostępnych w ramach współpracy znajdą się: nowości Polsatu - "Wyspa przetrwania", "W rytmie serca" i "#Supermodelka Plus Size"; popularne seriale - "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich" i "Niania w wielkim mieście"; lubiane show i programy - "The Brain. Genialny umysł”, "Twoja twarz brzmi znajomo", "Nasz nowy dom", "Ewa gotuje" i "Kabaret na żywo"; znane paradokumenty - "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy", "Zdrady", "Gliniarze", "Chłopaki do wzięcia", "Polska w monitoringu" oraz "Na ratunek 112".
#1 | Jolaf dnia 08.09.17 16:20
Czyli treści polsatu - seriale i filmy będą jeszcze bardziej dostępne w necie. To duża zaleta.
#2 | Bastian dnia 10.09.17 21:10
Mogę się zgodzić, choć póki co to głównie z ipli korzystam jak chodzi o playery internetowe. Tam jest w zasadzie wszystko to, co z polsatowych kanałów najciekawsze.
#3 | karmel dnia 25.09.17 22:22
Miło, że polsat udostępnia swoje produkcje do coraz większej ilości odbiorców. Zwłaszcza jeśli chodzi o show typu wyspa przetrwania bo to się świetnie ogląda. I to w dodatku bez dodatkowych kosztów

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający