Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"#Supermodelka Plus Size" pokonała programy TVN w grupie 16-49Drukuj

Polsat (HD)Pierwsza z nowości jesiennej ramówki Telewizji Polsat – "#Supermodelka Plus Size" w trakcie nadawania pokonała "Milionerów" i "Azja Express" w grupie komercyjnej. Program "#Supermodelka Plus Size" zanotował 16,20% udziałów w grupie wiekowej 16-49 natomiast programy TVN uzyskały odpowiednio: 11,15% i 14,99%.

Pierwszy odcinek show oglądało 1 mln 713 tys. widzów. Względem ubiegłego roku pasmo, w którym emitowany jest program "#Supermodelka Plus Size" zanotowało 30% wzrostu udziału w grupie komercyjnej, a cała widownia zwiększyła się o ponad 300 tysięcy.

#Supermodelka Plus Size to nowa produkcja Telewizji Polsat i jeden z flagowych programów w jesiennej ramówce stacji. Jego jurorzy: Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak i Emil Biliński w dwóch odcinkach castingowych programu wyłonią łącznie 15 uczestniczek spośród ponad 1000 kandydatek, które zamieszkają w domu modelek.

Show "Supermodelka Plus Size" oparty jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Pierwszy sezon składa z 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.

Kolejny odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" już w następną środę, 13 września o 20:35 w Polsacie.

Dane: NAM/Polsat
#1 | Vadrych dnia 08.09.17 16:30
Czyli jednym słowem show polsatu zaliczyło ładne otwarcie i chyba będzie się podobał. Jest zapotrzebowanie na takie programy i przynoszą one sporą oglądalność.
#2 | Kasica dnia 10.09.17 19:27
@Vadrych Zgadzam się, że nowy program polsatu będzie się podobał, bo sporo młodych dziewczyn i kobiet ma w Polsce problemy ze swoją wagą, a w tym programie pokazane jest prawdziwe ich oblicze.
#3 | Jadźka dnia 10.09.17 21:08
Kapitalny program. Bardzo odważnie Polsat zaczął to show, i okazuje sie, że strzał jest w dziesiątkę. A to dopiero początek i spodziewam się, że będzie jeszcze ciekawiej.
#4 | Bartek dnia 11.09.17 10:45
No właśnie - w świecie szczupłych i pięknych kobiet, które są nam wciskana wszędzie taki program jest szansą dla tych "innych" kobiet - mam nadzieję, że się nie obrażą - i ma zadanie pokazać im, że nie ma co się ukrywać po domach. Kochanego ciałka nigdy za wiele.
#5 | Jaguas dnia 11.09.17 18:34
Nie sądziłem, że ten program będzie taki fajny. Wcale mnie nie dziwi wysoka oglądalność. A obstawiam, że z odcinka na odcinek będzie jeszcze lepiej.
#6 | Jackson dnia 14.09.17 18:16
Oryginalny pomysł na program, dobre wykonanie i są rezultaty. Bardzo fajnie to polsatowi wyszło. Myślę, że oglądalność z każdym odcinkiem będzie jeszcze rosła.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający