Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2,3 mln widzów Opolskiej Nocy Kabaretowej w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)2,3 miliona widzów zasiadło w poniedziałkowy wieczór przed telewizorami aby obejrzeć w Telewizji Polsat Opolską Noc Kabaretową 2017. W specjalnym, stworzonym na 800-lecie Opola programie, wystąpili najlepsi wykonawcy polskiej sceny kabaretowej.

W trakcie emisji Polsat osiągnął wysokie udziały: 17,4% w grupie wszystkich badanych i 19,3% w grupie komercyjnej.

W Opolskiej Nocy Kabaretowej w programie stworzonym przez Roberta Górskiego lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju na 800-lecie Opola wystąpili: Mikołaj Cieślak, Kabaret na Koniec Świata, Marcin Wójcik, Marcin Daniec, Paranienormalni i Kabaret Skeczów Męczących.

Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Tomek dnia 21.09.17 13:13
Wynik miażdżący, jak porównać to z tym, co było, gdy w Opolu pod egidą tvp występował Pietrzak... Masakra jakaś i znak, jak wiele ciekawszym kontentem w tym momencie dysponuje Polsat.
#2 | Sajmon dnia 25.09.17 22:24
Też chce mi się śmiać. Misyjna TVP zniszczyła Opole, zaś Polsat ze swoim kabaretonem z Opola bił rekordy oglądalności.
#3 | karwaszz dnia 25.09.17 22:46
Kabarety to już część polskiej kultury Szeroki uśmiech Fajnie się oglądało samych najlepszych, a zwłaszcza w poniedziałek po całym dniu pracy. Poprawili humor Uśmiech oby więcej takich wydarzeń jak Opolu!
#4 | kalmaro dnia 25.09.17 23:16
Kabarety na polsacie to już tradycja Uśmiech Zawsze oglądam, i zawsze poprawiają mi humor. Podobnie jak tym 2,3 milionom polaków Szeroki uśmiech Oby tak dalej! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający