Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Krzysztof Skiba i Michał Ogórek z satyrycznym przeglądem prasy w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Od wtorku, 19 września w programie "Pod Pressją" Joanny Wrześniewskiej-Sieger zobaczymy Krzysztofa Skibę i Michała Ogórka. Każdy z nich dwa razy w miesiącu przygotuje satyryczny przegląd prasy, który stale będzie się pojawiać pod koniec programu.

Michał Ogórek
"Wezmę to na siebie. Przeczytam wszystko za widzów, wyręczę ich. Zajmuję się tym już tyle lat. Zdaję sobie sprawę z tego, że czytanie prasy to nie zawsze jest przyjemność. Jednocześnie mam takie poczucie, że warto to zrobić, by wiedzieć, o czym piszą. Takie wyręczanie jest chyba bardzo korzystne dla widza, jego zdrowia psychicznego i czasu wolnego" - mówi Michał Ogórek.
Krzysztof Skiba
"W programie »Pod Pressją« dokonam wyboru najciekawszych artykułów, zacytuje mądre i głupie wypowiedzi znanych, lubianych i pogardzanych, wyszukam absurdy, smaczki i ciekawostki, które jednych wprawią w zachwyt, a innych przyprawią o ból brzucha (ze śmiechu). Ponieważ życie polityczne w Polsce pędzi niczym rakieta kosmiczna będę jak najlepsza stewardessa na pokładzie czyli raz podam medialny koktajl Mołotowa, a innym razem przywalę poduszką. Będzie wesoło w niewesołych okolicznościach przyrody" - mówi Krzysztof Skiba.

Przypomnijmy, że "Pod Pressją", to nowy program publicystyczny Joanny Wrześniewskiej - Sieger w Polsat News. Jej gośćmi będą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Premierowy odcinek już w najbliższy wtorek o godzinie 21.

Foto: Polsat
#1 | Michał dnia 20.09.17 16:10
Dwa różne typy poczucia humoru. Jeden taki wysmakowany, inteligentny, a drugi prosty, ale też inteligentny. Myślę, że świetnie to wyjdzie w Polsacie News. Z chęcią oblukam.
#2 | Mario dnia 21.09.17 13:11
Uwielbiam pana Ogórka już od lat i z tego powodu cieszę się, że będzie go można zobaczyć i posłuchać zwłaszcza w Polsacie News!
#3 | Kacha dnia 26.09.17 13:47
Ja lubię obu panów, choć każdy jest diametralnie inny. Warto będzie ich pooglądać. Wszystko wskazuje na to, że to będzie kolejny obowiązkowy program w Polsacie News do oglądania.
#4 | Marek dnia 29.09.17 12:51
Po tych pierwszych programach mogę powiedzieć, że to jest dobry pomysł Polsatu, żeby akurat tych ludzi skłonić do współpracy. Po prostu celnie i w punkt, tak ich opinie i wybory oceniam.
#5 | Viking dnia 02.10.17 09:22
Szkoda, że nie Magdalena Ogórek. Z przymrużeniem oka

Ofertę kanału Polsat News można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający