Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Gala Disco Attack 2017 na antenach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Disco Attack 2017 - to kolejna gala muzyki disco-polo, którą zobaczą widzowie Telewizji Polsat i kanału Disco Polo Music. Trzecia edycja festiwalu odbędzie się 12 listopada w katowickim Spodku.


Na gali wystąpią: Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Weekend, Boys, MIG, Classic, After Party, Power Play, Basta, Czadoman, Łobuzy, Markus P, Zajefajni, Shantel, Top Girls oraz Quest.

Szczegóły transmisji Disco Attack 2017 na antenach Polsatu zostaną podane wkrótce.
#1 | Julio dnia 20.09.17 16:22
Są gwiazdki, są ważne i niezłe nazwiska, więc to będzie super imprezka. Jak się tam nie dostanę na publikę, to bankowo już zajrzę na Polsat popatrzeć.
#2 | Maciey dnia 21.09.17 13:04
Takie imprezki można też spokojnie oglądać w tv. I jest super. Przynajmniej jak Polsat to pokazuje, bo mają w tym wprawę.
#3 | matisz dnia 25.09.17 23:10
Fajnie, że polsat pamięta o fanach disco polo Uśmiech Takich w Poolsce co nie miara, sam jest fanem Szeroki uśmiech Miło się będzie oglądać Uśmiech
#4 | Bob dnia 26.09.17 13:42
No to po tej gali na narodowym jestem przekonany, że Disco Attack to będzie jeszcze lepsza impreza. Popatrzcie tylko na te nazwiska, które tam zapowiadają. Sama śmietanka i debeściaki. Jako kolejny przyznam, że Polsat umie takie zabawy organizować jak nikt!
#5 | McCoy Tyner dnia 25.10.17 11:51
Obsada całkiem całkiem, więc nie dziwi, że event pokażą nie tylko w Disco Polo Music, ale też w otwartym Polsacie. Takie nazwiska telewidzów hurtem przyciągną fanów, a tylko garstka się zmieści do Spodka. Reszta do telewizorów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający