Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

50% gratis do doładowania w PlusieDrukuj

PlusJuż jutro ostatni dzień lata i właśnie z tej okazji użytkownicy usług "na kartę" w Plusie i Plushu mogą otrzymać bonus 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. Promocja będzie dostępna tylko 21 września.

Z promocji "Pożegnanie lata" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Klienci, którzy poprzez strony www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.pl oraz www.facebook.com/plus dokonają zasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają 50% więcej wartości doładowania.

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.
#7 | Vezyr dnia 27.09.17 19:29
Polowanie na bonusy w moim przypadku w Plusie to standard i często na nie czekam bo można naprawdę sporo zyskać.
#8 | Stańko dnia 27.09.17 20:10
Takich jak Ty jest więcej. Witaj w klubie. Choć ja akurat lubię konkrety. Pizzę na przykład czy bilety do kina. To też Plus dość często dodaje do doładowań.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający