Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Bartosz Heller przechodzi do Polsatu SportDrukuj

Polsat Sport (HD)Do redakcji sportowej Polsatu dołączy Bartosz Heller. Dziennikarz przez ostatnie lata był związany z Telewizją Polską.Od lewej Bartosz Heller i Włodzimierz Szaranowicz

O przejściu do Polsatu Sport poinformował sam zainteresowany na jednym z portali społecznościowych. Bartosz Heller w TVP zajmował się głównie siatkówką i skokami narciarskimi.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu z Telewizji Polskiej do Polsatu przeszła też Paulina Chylewska.

Foto: TVP
#1 | Iwan dnia 21.09.17 13:03
Ciekawy krok, zarówno dla pana Hellera, bo taka zmiana powinna mu posłużyć, jak i dla Polsatu, bo zyskują kolejnego bardzo dobrego komentatora do ekipy.
#2 | Franko dnia 22.09.17 13:01
Niby ekipa sportowa Polsatu jest już dobrze zorganizowana i powiedziałbym, że słabych punktów nie ma, ale kolejny komentator, a także reporter, na wysokim poziomie zawsze się jeszcze przyda. To jest bardziej do przodu niż do tyłu krok. I to zdecydowanie.
#3 | Volter dnia 25.09.17 10:55
Tym transferem ekipa polsatu sport zdecydowanie się wzmocni. Ciekawe czy połakomią się na dwóch komentatorów z NC+, którzy z niej odchodzą, a mianowicie - Smokowskiego i Twarowskiego.
#4 | Arek dnia 25.09.17 13:35
Zawsze lubiłem pana Hellera i nawet mi pasuje, że do Polsatu trafi, bo Polsat Sport to jednak są te dyscypliny, które najbardziej lubię oglądać. A z Hellerem będzie jeszcze lepiej, choć przecież na dotychczasowy komentarz narzekać nie można.
#5 | Maciejka dnia 27.09.17 12:33
Jeden z najbardziej kompetentnych reporterów i komentatorów, jaki był w TVP. Przechodzi do Polsatu. I jest to dobra zmiana. Dla niego, dla Polsatu i dla nas, kibiców.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający