Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Udana sobota Polsatu. Koncert "Roztańczony PGE Narodowy" oglądało 2,42 mln widzówDrukuj

Polsat (HD)Sobotni wieczór należał do Polsatu. Razem z publicznością na koncercie "Roztańczony PGE Narodowy" bawiło się 2,42 mln widzów, a telewizja z udziałami na poziomie 17,8% w grupie komercyjnej zanotowała najlepszy wynik wśród wszystkich stacji. Bardzo dobrą widownią może pochwalić się show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Program zgromadził przed telewizorami 1,92 mln widzów, a udziały w grupie 4+ wyniosły aż 19.1%. Takie wyniki sprawiły, że w sobotnim primetimie Polsat nie miał sobie równych.

Wiernych fanów zaskarbiła sobie nowość Polsatu, serial "W rytmie serca". Przez trzy wrześniowe niedziele przed telewizorami zasiadało średnio niemal 2,3 mln widzów, a w trakcie emisji odcinków nowej produkcji Polsat był wiceliderem rynku.

Niemal 300 tysięcy wielbicieli muzyki tanecznej śledziło kontynuację koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" na antenie Disco Polo Music. Ponad 3% udziały w rynku w grupie komercyjnej i prawie 2,5% w grupie 4+ sprawiły, że muzyczny kanał zanotował najlepszy wynik tej jesieni.

Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Janek dnia 26.09.17 13:39
To była super imprezka. Jak miło, że Polsat robi transmisje z takich imprez, gdzie są one przecież najbliższe naszym sercom. Tak trzymajcie, a będzie dobrze.
#2 | Maciek dnia 27.09.17 12:31
W dobrej zabawie to Polsat zdecydowanie jest bezkonkurencyjny wśród polskich telewizji. Zwłaszcza teraz, po upadku TVP.
#3 | Bastek dnia 28.09.17 11:24
Takie imprezy to się po prostu chce oglądać i o dziwo najczęściej jak jet dobra zabawa, to pokazuje to Polsat! Przypadek? Wątpię!
#4 | Robert dnia 28.09.17 14:00
Pokazuje to po raz kolejny, że ludzie potrzebują takiej muzyki. Nie jest może ona zbyt ambitna, ale podoba się, pozwoli zapomnieć o problemach życia codziennego i się dobrze bawić.
Mi to nie przeszkadza - nie słucham - ale też nie krytykuje - dobry koncert Polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający