Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Xperia XZ1 Compact z piłkarską niespodzianką w PlusieDrukuj

PlusJuż 30 września w sieci Plus rozpocznie się sprzedaż smartfonu Xperia™ XZ1 Compact. Sony, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, dorzuca fanom Xperii i futbolu nie lada gratkę ‒ tylko w Plusie smartfon sprzedawany będzie wraz z oficjalną piłką UEFA Champions League!

Dla miłośników Ligi Mistrzów przygotowano także tapety, grafiki i content wideo związany z meczami oraz liczne konkursy – wszystko dostępne w Xperia Lounge. Dla najbardziej zagorzałych fanów jest też coś wyjątkowego - koszulki meczowe Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale'a z ich autografami! Przed wybranymi meczami Ligi Mistrzów na facebookowym profilu @SonyMobilePL będzie można wygrać koszulki obu goleadorów, uczestnicząc w specjalnie przygotowanych quizach. Warto śledzić ten profil nie tylko w piłkarskie wtorki i środy, trzeba się jednak trochę postarać: trafią one bowiem wyłącznie do rąk największych znawców Ligi Mistrzów. Podobną zabawę będzie można znaleźć w aplikacji Xperia Lounge. Edycja koszulek jest limitowana!


Xperia XZ1 Compact trafia na rynek w upominkowym pakiecie z piłką wyłącznie w sieci Plus. Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej za 248 złotych na start i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy. W opcji bez abonamentu Xperię XZ1 Compact w Plusie można kupić za 2530 złotych. Sprzedaży towarzyszyć będzie kampania promocyjna prowadzona w punktach sprzedaży i Internecie.
#1 | Grisza dnia 27.09.17 19:22
Bardzo ładny smartfon i do tego gadżet w postaci piłki nożnej. Co do samej oferty Plusa to jest niezła.
#2 | Niermann dnia 27.09.17 20:12
O, kurcze, ale super akcja. Oryginalna piłka swoje kosztuje, więc na takich zasadach jak daje Plus, to to jest bardzo sensowne rozwiązanie.
#3 | Mongy dnia 27.09.17 23:35
Idealnie się wstrzelili z tą promocją Uśmiech Miałem właśnie zamawiać ten telefon w plusie Uśmiech A teraz zgarnę jeszcze piłeczkę.
#4 | Mariusz dnia 28.09.17 13:15
Fakt, moment bardzo dobry. Poza tym super pomysł, żeby w dodatkowy sposób zachęcić do kupna i tak dobrego telefonu. Plus fajnie tu się odnajduje marketingowo, tak trzymajcie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający