Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT NA TEMAT TELEWIZJI MOBILNEJ I KOMUNIKATU TVPDrukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z komunikatem TVP dotyczącym praw do Euro 2012 oraz planami Spółki w sprawie uruchomienia usług telewizji mobilnej Cyfrowy Polsat nie pozostał dłużny i wystosował swoje stanowisko. Jak czytamy na stronie Cyfrowego Polsatu:
- Telewizja mobilna w technologii DVB-T jest dla nas długofalowym projektem.

W płatnej telewizji nie sposób zbudować pełnowartościowej usługi w oparciu o jednorazowe wydarzenia. Dlatego nie widzimy związku między docelowym powodzeniem planowanych przez nas usług a Euro 2012
– mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Przypominamy, iż pod koniec października 2011 r., ogłoszono, że Cyfrowy Polsat kupi Info-TV-FM, za sumę 29 mln zł. Już w kwietniu miałaby zostać uruchomiona telewizja mobilna, która dostępna powinna być ma urządzeniach mobilnych typu smartfon, czy też tabletach.

Źródło: satelitarne.tv
#1 | Prokop dnia 15.01.12 12:57
I jak jest zapowiadane CP uruchomi tv mobilną. Z Euro czy bez wróżę powodzenie tej usłudze. Kolejna rzecz na miarę naszych i przyszłych czasów serwowana nam przez CP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający