Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Puchar Polski i Nice 1 Liga do 2021 roku wyłącznie na antenach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Polski Związek Piłki Nożnej oraz Telewizja Polsat przedłużyły współpracę dotyczącą praw telewizyjnych do rozgrywek o Puchar Polski oraz meczów o mistrzostwo Nice 1 Ligi. Na ich mocy Telewizja Polsat stanie się wyłącznym nadawcą spotkań Pucharu Polski oraz Nice 1 Ligi w trzech kolejnych sezonach (2018/2019, 2019/2020, 2020/21).
"Pierwsza liga dzięki naszej pracy i owocnej współpracy z Polsatem przestała być zapomniana i niedoceniana. Dziś to pasjonujące zawody elektryzujące mieszkańców także tych ośrodków, które marzą o ekstraklasie, ale jeszcze nie dostąpiły zaszczytu uczestniczenia w niej. Puchar Polski stał się – dzięki między innymi finałowi na PGE Narodowym – niesamowitym widowiskiem, które angażuje piłkarzy finalistów, ale i też kibiców w całej Polsce. Specjalne podziękowania dla naszego partnera telewizyjnego – Telewizji Polsat, bez którego trudno byłoby o tak wielką atrakcyjność pierwszoligowych i pucharowych rozgrywek oraz ich szerokie upowszechnienie." - powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.
"Jest nam szczególnie miło, że Telewizja Polsat wnosi istotny wkład w odbudowę potęgi polskiego piłkarstwa. Podniesienie prestiżu rozgrywek o Puchar Polski i wypromowanie nowego produktu, jakim na rynku polskim jest I liga, to nie tylko cele biznesowe, ale i troska o generalny rozwój polskiego sportu, czym Polsat kieruje się od samego początku swojej 25-letniej działalności." - dodał dyrektor ds. sportu w Polsacie, Marian Kmita.
Transmisje meczów Pucharu Polski i Nice 1 Ligi zostaną wzbogacone o przygotowaną przez PZPN atrakcyjną oprawę graficzną, dedykowaną wyłącznie tym rozgrywkom.
#1 | Jacek Kastelik dnia 28.09.17 22:52
I super, puchar Polski to bardzo emocjonujące rozgrywki. No i zaplecze ekstraklasy to też dużo emocji, w bardzo wielu miastach Polski. A więc i wielu widzów w Polsatach Sportowych.
#2 | Mirek dnia 29.09.17 12:55
No i fajnie, Puchar Polski i I Liga też jest dla ludzi, nie wszyscy mają zespół w Ekstraklasie. Dobrze, że Polsat zakleja tą lukę w transmisjach telewizyjnych - mogę swój zespół zobaczyć w akcji na wyjazdach ... choć nie często są transmisje ...
#3 | Rzepka dnia 29.09.17 12:58
Pod względem piłki nożnej to Cyfrowy Polsat stał się w ostatnich czasach numerem 1 wśród telewizji cyfrowych. A po zakupie ligi mistrzów, to od przyszłego sezonu będzie po prostu undisputed!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający