Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Otwarte okno" kanału H2 HD w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatDo 25 października potrwa "otwarte okno" kanału H2 HD. Stacja dostępna jest na pozycji 147 w dekoderach Cyfrowego Polsatu.

H2 HD to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata. Jak przypadek może zmienić losy ludzkości? Jak działa mózg? Jakie tajemnice kryje wszechświat? Odpowiedzi na te pytania tylko w kanale H2.

Powyższa promocja jest skierowana dla abonentów od pakietu Mini HD, nie dotyczy klientów pakietu Darmowego HD.

Przypomnijmy, że jednocześnie trwa inne "otwarte okno", tym razem kanałów BBC: BBC Earth HD, BBC HD, BBC Brit HD, BBC Lifestyle HD i CBeebies. Jego koniec zaplanowano na 31 października.
#1 | Pacho Herrera dnia 02.10.17 20:46
Takie otwarte okna to super sprawa, bo można "przetestować" kanał i ewentualnie pod jego kontem dobrać sobie czy dostosować kanał. Dobrze, że CP coś takiego robi, bo po co zapłacić za dużo, za coś, czego się nie będzie oglądać. A tak, to się po prostu wie, bo się przekona.
#2 | Maciek dnia 03.10.17 13:54
No Polsat w kółko ma otwarte kanały - a teraz przed Świętami to dopiero się zacznie, będzie kanał za kanałem, żeby na święta coś kupić w promocji, bo pewnie i promocje będą atrakcyjne - jak co roku.
#3 | Merlin dnia 03.10.17 17:43
Otwarte okna to świetny sposób na zapoznanie się z oferta wyższych pakietów. Polsat ten zabieg często stosuje i niewątpliwie jest to zaleta jego oferty.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający