Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚLĄSK WROCŁAW GRA Z WOŚPDrukuj

Śląsk Wrocław
Piłkarze Śląska po raz kolejny grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kalendarze, biografia Janusza Sybisa, piłka i koszulka z autografami - to wszystko można znaleźć na aukcjach, z których dochód pomoże w zakupie urządzeń dla ratowania życia wcześniaków.W serwisie Allegro.pl rozpoczęły się aukcje gadżetów Śląska, z których dochód w całości trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wrocławski klub wystawił na licytację trzy kalendarze jednostronicowe i trzy dwunastostronicowe na rok 2012, replikę koszulki meczowej i oficjalną piłkę Ekstraklasy - to wszystko oczywiście z autografami wicemistrzów Polski. Dodatkową atrakcją wrocławskich aukcji jest biografia Janusza Sybisa, najlepszego strzelca w historii WKS-u, z autografem i wyjątkową dedykacją.

Aukcję rozpoczęły się w piątek, 6 stycznia, i potrwają przez tydzień. Ceny wywoławcze wszystkich przedmiotów to zaledwie złotówka! Koszty przesyłki wylicytowanych gadżetów pokrywa Śląsk Wrocław. Linki do wszystkich aukcji znaleźć można tutaj

źródło: WKS Śląsk Wrocław
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający