Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Plus obniża ceny połączeń na UkrainęDrukuj

PlusPlus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie. Wystarczy kupić starter JA+ Na Kartę i aktywować pakiet kompleksowy, by móc włączyć nową promocję i dzwonić już za 19 gr/min do ukraińskiej sieci Kyivstar, a w Polsce bez limitu.

Od 3 października dostępna będzie w sieci Plus nowa promocja "Taniej na Ukrainę". To oferta dla wszystkich, którzy chcą mieć usługi bez limitu oraz pakiet internetowy w Polsce, a do tego tanio kontaktować się z bliskimi korzystającymi na Ukrainie z sieci Kyivstar.

W ramach promocji klienci otrzymują:
* niską stawkę 19 gr/min za połączenia telefoniczne z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar;
* stawkę 33 gr za SMS-a wysłanego z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar;
* bezpłatny w Polsce transfer danych na komunikatory Viber, Facebook i Messenger;
* duży pakiet internetowy w Polsce - 12 GB;
* rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

By skorzystać z promocji ukraińskiej należy kupić starter JA+ Na Kartę, włączyć promocję "Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" za 29 zł na 30 dni oraz aktywować "Taniej na Ukrainę". Opłata za promocję "Taniej na Ukrainę" wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy.

Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z oferty muszą zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera. Mogą to zrobić we wszystkich punktach rejestrujących karty sieci Plus, a przy rejestracji muszą okazać paszport lub kartę pobytu.

Wraz z nową promocją Plus przygotował specjalnie oznaczone startery w języku ukraińskim, które będą dostępne w wybranych punktach sprzedaży.
#1 | Yewgeniy dnia 24.10.17 12:46
Znacznie lepiej jak u konkurencji tu sie Plus wybija na najlepszą ofertę. A Kiyvstar to bardzo popularny na Ukrainu operator.
#2 | Antek dnia 15.12.17 22:34
Pracuję z kilkoma Ukraińcami i bardzo sobie tę ofertę cenią. Tu Plus na pewno zyskał sporą rzeszę klientów, więc oferta godna pochwały.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający