Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

6 mln widzów obejrzało mecz Armenia - Polska w Polsacie i Polsacie SportDrukuj

Polsat (HD)6 milionów widzów, to średnia oglądalność czwartkowego meczu Armenia – Polska w eliminacjach piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja 2018 w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie spotkanie na obu antenach oglądał co drugi widz w grupie 16-49. W Erywaniu, reprezentacja Polski rozbiła Armenię 6:1.

Podczas spotkania Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych przyciągając średnio ponad 5,3 mln widzów. Dało to stacji bardzo wysokie udziały 46,2% w grupie komercyjnej i 39,7% w grupie wszystkich badanych.

Łącznie mecz na antenach Polsatu i Polsatu Sport oglądał co drugi widz zasiadający przez telewizorem. W grupie 16-49 spotkanie zgromadziło 50,8% widzów, a w grupie 4+ - 44,2%.

W ostatnim, decydującym o awansie, meczu zagramy na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie z Czarnogórą. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport w niedzielę, 8 października o godzinie 18:00.

Dane: NAM/Polsat
#1 | Grabik dnia 08.10.17 10:12
6 mln to wynik do którego Polsat nas przyzwyczaił. Myślę, że dzisiejszy mecz to będzie rekord oglądalności. Liczymy na świetną transmisję.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający