Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZYŁY PRECASTINGI DO "TYLKO TANIEC" (foto)Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Właśnie ruszyły precastingi do nowego show Telewizji Polsat "Tylko Taniec". Pierwszymi miastami w których mogliśmy oglądać zmagania były Kraków i Gdańsk. Kolejnymi będą: Łódź, Bydgoszcz (8stycznia), Białystok, Wrocław (14stycznia) oraz Warszawa, Poznań (15stycznia).

Wszyscy chętni chcący wziąć udział w programie muszą przygotować 2 minutowy układ taneczny do własnej muzyki. Muzykę należy zgrać na płytę i zabrać ze sobą. Udział jest bezpłatny, osoby niepełnoletnie także mogą wziąć udział w programie pod warunkiem, że rodzice lub opiekunowie wyrażą na to zgodę.

Według spekulacji program opiera się na brytyjskim formacie "Got to Dance", udział mogą brać w nim zarówno tancerze solowi jak i również grupy taneczne. W polskiej wersji należy przejść 3 etapy: precastingi (z udziałem produkcji), castingi (z udziałem jury) a także półfinały na żywo. Główną nagrodą jest 100 tys. złotych. Premiera nowego show na wiosnę w Polsacie.

foto: FB "Tylko Taniec"
#1 | Prokop dnia 15.01.12 13:03
Czuć powiew świeżości w tańcu. TVNowskie programy taneczne zdecydowanie się przejadły. Polsat podobnie jak w przypadku MBTM postawił na różnorodność i dzięki temu program odniesie sukces. To będzie hit wiosennej ramówki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający