Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Lifetime HD w "otwartym oknie" Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatDo 7 stycznia przyszłego roku potrwa "otwarte okno" kanału Lifetime HD w Cyfrowym Polsacie. Promocja jest skierowana dla abonentów od pakietu Mini HD, nie dotyczy klientów pakietu Darmowego HD.

Lifetime HD w dekoderach Cyfrowego Polsatu melduje się na pozycjach 59 i 146.

To już kolejne "otwarte okno" słonecznego operatora w ostatnim czasie, po stacji H2 HD (potrwa do 25 października) i paczce BBC (do 31 października).
#1 | Jabko dnia 10.10.17 20:55
I spoko, że tak długo to okno potrwa, akurat będzie czas, żeby sprawdzić, czy mi ten kanał przypasuje. A w sumie przymierzam się do zmiany pakietu na bogatszy, tylko nie wiem jeszcze który. W sumie CP daje spory wybór z pakietami sport, film itp.
#2 | Kotek dnia 10.10.17 23:45
Czyli na 90% w tym roku będą pewnie tradycyjne "otwarte okna od początku grudnia do tego 7 stycznia.
#3 | Bartek dnia 11.10.17 10:43
Otwarte okna Polsatu to bardzo trafiony pomysł, można przetestować program - zobaczyć czy jest sens jego opłacenia, zapoznać się z ofertą, a nie kupować kota w worku ...
Dla mnie bardzo dobre, zwłaszcza w okresie świątecznym czy jakiegoś innego wolnego, bo można dłużej przed TV posiedzieć i pooglądać.
#4 | Landor dnia 11.10.17 20:42
Zgadzam się, że otwarte okna to ciekawa promocja kanałów z wyższych pakietów, a czasem programów premium. Polsat w tych promocjach przoduje.
#5 | Maciek dnia 12.10.17 21:49
Właśnie kończy mi się umowa w styczniu i czekam na więcej takich "okien", bo zastanawiam się nad rozszerzeniem mojego pakietu i chciałbym potestować parę programów.
Czekam na kolejne, tak, żeby do końca roku zebrać jakiś komplet.
#6 | Dżerzi dnia 18.10.17 20:59
Poogląda się i się sprawdzi, czy warto wybrać coś więcej niż Rodzinny HD. Choć póki co dla mnie jest to opcja rewelacja, bo nigdzie chyba poza CP w cenie 30 zł miesięcznie nie ma Cinemaxów i Elevenów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający