Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Wybrane dekodery PVR HD 7000 z nowym wyglądem menuDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat udostępnił na satelicie nowe oprogramowanie dla wybranych modeli dekoderów PVR HD 7000. Aktualizacja oznaczona numerem 1.118.4.0 wprowadza nowy wygląd menu.

Inne ważne zmiany to także: nowy układ menu Ustawienia i nowe nazwy parametrów, nowy sposób zarządzania kanałami ulubionymi w menu Ustawienia (maksymalnie trzy listy ulubione) oraz dodanie Menu Akcji.

To już ostatni dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu, który otrzymał oprogramowanie z nowym wyglądem menu.
#1 | Garou dnia 15.10.17 21:01
Chciałoby się powiedzieć w końcu, bo już myślałem, że Polsat nie zadba o ostatni flagowy model z serii HD. Tak więc doczekaliśmy się.
#2 | Donzel dnia 17.10.17 22:42
Super zmiany! bardzo mi się podoba ta aktualizacja. Bardzo mnie cieszy fakt, że CP dba o swój sprzęt i go aktualizuje.
#3 | Rafał dnia 18.10.17 10:02
A czemu wybrane ??? Ogólnie nie narzekam na CP, ale to mnie akurat wkurza. Nie dość, że jest to ostatni dekoder to jeszcze wybrane - jakim kluczem, czy ja będę należał do wybranych ?
Czekam, zobaczymy ...
#4 | Sajmon dnia 21.10.17 17:06
Dość długo Polsat kazał sobie czekać na nowy soft do swojego poprzedniego topowego modelu dekodera, ale na szczęście już jest. Ta unifikacja softu i wyglądu dla dekoderów Polsatu to dobre rozwiązanie.
#5 | karlo dnia 26.10.17 00:47
W koncu się doczekałem! Według mnie zmiany jak najbardziej na plus Uśmiech Super, że polsat pamieta żeby wspierać sprzęt nowymi update'ami. Oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający