Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Odkodowany weekend HBO w Cyfrowym Polsacie (wideo)Drukuj

Cyfrowy PolsatZ okazji premiery 2. sezonu serialu "Wataha" HBO oraz Cyfrowy Polsat zapraszają na odkodowany weekend (14 - 15 października). Promocja skierowana jest dla abonentów od pakietu Mini HD.


Dla widzów przygotowano wiele atrakcyjnych pozycji z ramówki HBO, z niektórymi z nich można się zapoznać na poniższym wideo.Kanał HBO w jakości HD dostępny jest na liście kanałów Cyfrowego Polsatu na pozycjach 27 i 132. Stację oferuje także serwis Cyfrowy Polsat GO.
#1 | Lorek dnia 15.10.17 20:57
Fajnie, że Polsat promuje w otwartych oknach kanaly z wyższych pakietów. Ostatnia promocja z elevenami i cinemaxami w pakiecie rodzinnym za 30 pln była świetna. Może teraz pojawi się z HBO.
#2 | Nakizu dnia 17.10.17 22:46
Skorzystałem i trochę HBO pomęczyłem przez weekendUśmiech Bardzo fajne kanały. W grudniu mi się umowa będzie kończyć to może na jakąś świąteczną promocję się załapie i pakiet z HBO wyrwę Uśmiech
#3 | Mirek dnia 18.10.17 10:00
Kurcze przegapiłem, ale faktycznie te otwarte kanały Cyfrowego Polsatu są fajne. Można się przymierzyć ewentualnie do zakupu wyższych pakietów.
#4 | Maciejewski dnia 18.10.17 20:57
Miła akcja, choć ja mam w CP Premium i wszystko co trzeba. A HBO to niejedyne mocne elementy CP. Kto ma, ten wie o co chodzi.
#5 | Jurasz dnia 23.10.17 12:12
No, nie każdy ma Premium. A ja sobie sprawiłem w CP pakiet Rodzinny HD i mam za trzy dychy Cinemaxy i Eleveny Uśmiech
#6 | matik dnia 26.10.17 00:46
całkiem fajna promocja Szeroki uśmiech Sam skorzystałem i chcąc nie chcąc prawie cały weekend spędziłem przed TV Szeroki uśmiech HBO to jest jednak coś Uśmiech Co się naoglądałem to moje

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający