Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Sport pokaże galę boksu z udziałem Włodarczyka, Masternaka i SulęckiegoDrukuj

Polsat Sport (HD)Kanał Polsat Sport pokaże galę boksu World Boxing Super Series w Newark. W ringu zobaczymy Krzysztofa Włodarczyka, który powalczy z Muratem Gasijewem o mistrzostwo świata, Mateusza Masternaka oraz Macieja Sulęckiego.

Przed Włodarczykiem pojawiła się być może ostatnia szansa na zdobycie mistrzostwa świata. W ćwierćfinale turnieju, który ma wyłonić najlepszego cruisera, zmierzy się z Muratem Gassijewem - aktualnym czempionem IBF. Były mistrz Europy Mateusz Masternak skonfrontuje się z Amerykaninem Stivensem Bujajem. Piętno na kategorii superpółśredniej spróbuje odcisnąć Maciej Sulęcki, który stanie przed - prawdopodobnie - najtrudniejszym wyzwaniem w karierze. Jego rywalem będzie były tymczasowy mistrz świata WBA Jack Culcay. Zwycięzca będzie bardzo blisko walki o mistrzostwo świata.

Początek relacji w nocy z soboty na niedzielę od godz. 2:00 czasu polskiego w Polsacie Sport. Walka Sulęcki - Culcay jest planowana na godzinę 3:05, Masternak - Bujaj na 4:00, a Włodarczyk - Gasijew na 5:00.
#7 | Larry dnia 25.10.17 12:26
Kolejna dobra gala była w Polsacie Sport, dobra robota. Szkoda może, że tak w nocy, ale w sumie dla fanów boksu to normalna, że najlepsze dobro dzieje się właśnie w środku nocy.
#8 | garno dnia 26.10.17 01:00
mega! Szeroki uśmiech Zawsze oglądam gale w polsacie i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. To była bardzo ciekawa noc ^^

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający