Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Pozostałe dekodery PVR HD 7000 z nowym oprogramowaniemDrukuj

Cyfrowy Polsat25 października pozostałe dekodery PVR HD 7000 otrzymały nowe oprogramowanie o numerze 1.118.4.0. Najważniejsza zmiana w porównaniu z poprzednią wersją to nowy interfejs i wygląd menu.

Inne ważne zmiany to także: nowy układ menu Ustawienia i nowe nazwy parametrów, nowy sposób zarządzania kanałami ulubionymi w menu Ustawienia (maksymalnie trzy listy ulubione) oraz dodanie Menu Akcji.
#1 | DonDamianos dnia 25.10.17 19:55
Wszystko ładnie pięknie tylko czemu jak klikam na pilocie "info" to pojawia się lista kanałów, a jak klikam "strzałkę w dół" mam info... Plus za możliwość nagrywania wg czasu, ale to chyba jedyny plus. Ogółem dekoder stał się trudniejszy w obsłudze.
#2 | Norbert dnia 26.10.17 11:05
Jak na moje, jest lepiej, wiadomo, trzeba się przyzwyczaić na nowo, ale ja to zrobiłem dość szybko. Ja bym tu cp pochwalił za zmianę.
#3 | seba dnia 26.10.17 20:25
Nowe menu tragedia dla tych co częstą nagrywają jest nie czytelne. Mogli dać wybór. Stare a nowe. Nie pomyślane o starszych ludziach co mają telewizory 40 cali wszystkiego pełno. Czas na zmiany.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający