Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowy program dla dzieci i młodzieży "My3" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)W sobotę 11 listopada na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program dla dzieci i młodzieży pt. "My3". Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości.

Tytuł programu został zaczerpnięty od nazwy zespołu muzycznego "My3", który tworzą Natalia, Julia i Karolina "Grefi". Wokalistki wyłoniono w castingu spośród setek kandydatek z całej Polski. Każda z dziewczyn to zupełnie inna osobowość. Razem tworzą niezwykle barwne i inspirujące trio, które zabierze widzów w kolorowy świat marzeń i nauki. Prowadzące pokażą młodym widzom różne techniki rysowania i innych prac manualnych oraz jak przygotować prosty i pożywny posiłek. Poprowadzą również zajęcia z choreografii i zaprezentują piosenki z premierowej płyty zespołu My3. Przekonają też widzów, że ćwiczenia WF nie muszą być ciężkimi zajęciami, których należy unikać, a przyjemną zabawą. Julia, Natalia i Karolina przygotowały też specjalny kącik urody i ciekawostki z różnych dziedzin życia.

W każdym odcinku prowadzącym będzie towarzyszyć grupa dzieci. Razem z dziećmi wokalistki zastanowią się, jak rozwiązać życiowe problemy, z którymi borykają się najmłodsi i nastolatki. Wspólnie porozmawiają z gośćmi specjalnymi, a ci odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Zdradzą sekrety z dzieciństwa, czasów szkolnych, opowiedzą na czym polega ich praca i jak rozwijają swoje pasje. Gośćmi programu będą idole młodzieży i pasjonaci w swoich dziedzinach, m.in.: Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska.

Seria skierowana jest do widzów w wieku od 4 do 12 lat. Składa się z dwudziestu czterech dwudziestodwuminutowych odcinków.

Producentem wykonawczym jest TAKO MEDIA.. Emisja programu na antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę i niedzielę, od 11 listopada o godzinie 07:45.
#1 | Jagna dnia 26.10.17 11:03
A to ciekawe, że Polsat robi to, co telewizja publiczna powinna robić. Zapowiedź wygląda dość ciekawie, więc trzeba dać szansę autorom. Zobaczymy, czy młodzież to kupi. Choć raz dzieciaków nie będzie trzeba odciągać od telewizora, a właśnie przyciągać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający