Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kup Plush ABO i odbierz maskotkę miśka gratis!Drukuj

PlushSpecjalna promocja czeka na wybierających najlepszą na rynku ofertę abonamentową dla młodych duchem i ciałem. Na kupujących Plush ABO za 25 zł, zarówno w wersji na czas nieokreślony, jak i z umową na 24 miesiące, czekają w prezencie maskotki Plusha.

Pluszowego miśka można dostać w sklepach Relay, Inmedio i 1Minute, a promocja trwa do 15 listopada lub do wyczerpania zapasów maskotek.Plush ABO to tanie abonamenty z wakacjami od opłat, dodatkowe gigsy za lojalność, social media z darmowym transferem oraz Pakiet YouTube. Więcej o Plushu, zarówno ABO jak i na kartę jest na stronie www.plushbezlimitu.pl
#1 | Flig dnia 28.10.17 11:13
Interesująca propozycja Plusha i fajnie, że w ramach promocji dostajemy maskotkę misia. Co do samej oferty to jest ona interesująca i dobrze skalkulowana cenowo.
#2 | Puszak dnia 28.10.17 23:59
Zawsze chciałem mieć tego miśka ;D W końcu jest okazja i to jeszcze akurat teraz kiedy planuje zmianę karty na abonament.
#3 | Marcin dnia 30.10.17 14:45
Dla mnie to bez różnicy, bo i tak padło na Plush po porównaniu innych ofert abonamentowych w granicach 25 zeta. No ale cóż, może dziewczynie się misiaczek spodoba?
#4 | Kantrajt dnia 02.11.17 16:43
Darowanemu miśkowi w paszczę się nie zagląda. Ale fakt faktem, że samą umowę i warunki warto zlustrować. A pod tym względem Plush się broni, całkiem udanie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający