Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Polsat zrealizuje IV sezon "Gliniarzy"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat zleciła produkcję czwartego sezonu serialu docu - crime "Gliniarze". Nowe odcinki paradokumentu trafią do wiosennej ramówki stacji.


Producenci poszukują osób chętnych do zagrania w serialu. Więcej informacji na ten temat na profilu "Gliniarzy" na Facebooku.

W docu - crime "Gliniarze" widzowie mogą śledzić codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego wydziału kryminalnego. Bohaterami są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także szef i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Producentem serialu jest firma OUTSET Films.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Gliniarzy" emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.
#1 | Alek dnia 02.11.17 16:41
Fajna jest ta produkcja Polsatu, a jeszcze fajniejsze jest to, że można w niej wziąć udział. Kilku moich ziomków właśnie tam kiedyś wystąpiło i im zazdroszczę i mam nadzieję, że sam będę mógł zagrać w Gliniarzach jakiś epizod.
#2 | Robert dnia 14.11.17 10:50
Jeśli jest fajna - niech kontynuują - nie oglądałem nigdy, ale wychodzę z założenia, że jeśli coś ma swoja oglądalność to trzeba to kontynuować ... nie ma co - dobre się sprzedaje i ogląda ...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający