Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat zrealizuje IV sezon "Gliniarzy"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat zleciła produkcję czwartego sezonu serialu docu - crime "Gliniarze". Nowe odcinki paradokumentu trafią do wiosennej ramówki stacji.


Producenci poszukują osób chętnych do zagrania w serialu. Więcej informacji na ten temat na profilu "Gliniarzy" na Facebooku.

W docu - crime "Gliniarze" widzowie mogą śledzić codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego wydziału kryminalnego. Bohaterami są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także szef i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Producentem serialu jest firma OUTSET Films.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Gliniarzy" emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.
#1 | Alek dnia 02.11.17 16:41
Fajna jest ta produkcja Polsatu, a jeszcze fajniejsze jest to, że można w niej wziąć udział. Kilku moich ziomków właśnie tam kiedyś wystąpiło i im zazdroszczę i mam nadzieję, że sam będę mógł zagrać w Gliniarzach jakiś epizod.
#2 | Robert dnia 14.11.17 10:50
Jeśli jest fajna - niech kontynuują - nie oglądałem nigdy, ale wychodzę z założenia, że jeśli coś ma swoja oglądalność to trzeba to kontynuować ... nie ma co - dobre się sprzedaje i ogląda ...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający