Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Pełna oferta TV bez opłat do wakacji i kanały premium z każdym pakietem - święteczna oferta Cyfrowego Polsatu (wideo)Drukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat wystartował z nową, świąteczną ofertą telewizyjną. W tym roku na gwiazdkę w każdym zestawie telewizji znalazły się kanały premium – HBO, Cinemax i Eleven. Ponadto pełną ofertę ze 177 stacjami, czyli Premium MAX, otrzymamy bez opłat aż do wakacji.

W pełnej ofercie telewizyjnej Cyfrowego Polsatu, dostępnej bez opłat aż do wakacji, znalazło się 8 kanałów premium:
* HBO HD, HBO2 HD i HBO3 HD wraz z dostępem do serwisu HBO GO, to największe hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale od HBO, m.in. "Gra o Tron", "Wataha" czy "Westworld", oraz bajki Disneya,
* Cinemax HD i Cinemax 2 HD to wybór zarówno dla fanów znanych światowych produkcji, jak i miłośników europejskiego kina,
* Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra to emocjonujący sport: rozgrywki niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM, francuskiej Ligue 1, hiszpańskiej LaLigi Santander czy Formula 1.

Kanały Cinemax i Eleven znalazły się w zestawach z każdym pakietem podstawowym. Natomiast kanały HBO wraz z serwisem HBO GO są dostępne w pełnej ofercie telewizyjnej Premium MAX przez całą umowę, a z pozostałymi pakietami w ramach prezentu – nawet przez 3 miesiące bez opłat. Wszystkie stacje premium można oglądać także online w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Oferty świąteczne od Cyfrowego Polsatu to także nowoczesne dekodery z intuicyjnym menu oraz wieloma wygodnymi funkcjami, dzięki którym oglądanie telewizji jest czystą przyjemnością. Szczególnie polecany EVOBOX PVR, umożliwiający nagrywanie do 3 programów jednocześnie czy bezprzewodowe podłączenie do sieci, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, można mieć już od 1 zł.

W skład polecanego zestawu w łącznej cenie 149,99 zł/mies. wchodzą:
* oferta Premium MAX, czyli 177 kanałów, w tym HBO, Cinemax i Eleven Sports, bez opłat do wakacji,
* ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie,
* nagradzany dekoder EVOBOX PVR, który umożliwia nagrywanie do 3 programów jednocześnie, za 1 zł,
* telewizor Samsung 50” UHD 4K Smart TV z 48 ratami po 50 zł/mies.,
* dodatkowo 10 GB Internetu w prezencie.

Oferta świąteczna Cyfrowego Polsatu to także gotowe zestawy z innymi urządzeniami: tabletami lub modemami oraz usługami telewizji czy Internetu LTE. Dzięki rabatom w Domowym Programie Oszczędnościowym smartDOM, umożliwiającym łączenie usług m.in. Plusa i Cyfrowego Polsatu, zestawy świąteczne dopasowane do potrzeb całej rodziny można skompletować w bardzo korzystnych cenach.

Ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu na święta promuje ogólnopolska kampania reklamowa m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat, a także w radiu, prasie, Internecie i na outdoorze. Koncepcję spotu telewizyjnego opracowała agencja Grey Worldwide, reżyserował Michał Bulik, autorami scenariusza są: Jakub Kopiczyński i Marek Górski. Producentem spotu jest TFP Sp. z o.o., media zakupił dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć poniżej.

#7 | Boguś dnia 09.11.17 22:34
Nie no, żeby robić wadę z tego, że w CP są najciekawsze kanały premium w pakiecie za 30 zł... to już trzeba być mistrzem Uśmiech. Dla mnie to akurat spora zaleta Cyfrowego Polsatu.
#8 | Vandzel dnia 11.11.17 16:32
Trzeba przyznać, że oferta świąteczna jest całkiem niezła i jak zwykle Polsat daje sporo prezentów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający